Seger Korna, Automechanika İstanbul’da otomotiv endüstrisi ile buluştu

Korna tasarımı, üretimi ve satışında Türkiye lideri olan Seger, 6-9 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Automechanika İstanbul 2017 Türkiye Fuarı’na katıldı. Otomotiv endüstrisinin bir araya geldiği fuarda Seger, yeni ürünleri ve yeni projeleri hakkında ziyaretçilerine bilgiler verdi.

Bugün ülkemizde ve dünyada önemli araç üreticileri ile yaptığı anlaşmalarla elektrikli ve havalı korna üretiminde bir dünya markası haline gelen Seger, İstanbul’da otomotiv endüstrisini bir araya getiren Automechanika İstanbul 2017 Türkiye Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluştu.

Verimli bir fuar oldu

Seger Satış ve Pazarlama Müdürü Cüneyt Coşkun, sektörün buluşması, yeniliklerin ve yeni ürünlerin tanıtımı açısından fuarın çok önemli olduğunu belirterek bu yıl da fuarın çok verimli geçtiğini söyledi.

“Automechanika İstanbul, her yıl otomotiv endüstrisinin yanı sıra otomotiv yan sanayi aktörlerini bir araya getiriyor, bu nedenle fuar çok önemli bir buluşma noktası. Seger olarak bu yıl da Automechanika İstanbul’da yeni ürünlerimizi tanıtma imkânı bulduk. Hedefimiz Güney Amerika’dan Rusya’ya, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya kadar OEM ve yenileme pazarında söz sahibi olan global bir marka olmak. Dünya çapında otomotiv sektörünün temsilcilerinin yer aldığı bu fuar da bizim için oldukça verimli geçti” diye konuştu.

Seger’in yeni kornalarını tanıttı

Seger, Ekim 2017’den sonra üretilip Türkiye’de satışa sunulan tüm ağır vasıta ve iş makinelerinde zorunlu olacak geri vites kornası segmenti için satışa sunacağı 21GK kodlu yeni ürününün lansmanını fuarda yaptı. Binek araçlar, hafif ticari araçlar, ağır vasıta ve iş makinaları için özel olarak üretilen ve olası kazaların önlenmesinde etkili olan geri vites kornaları hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçiler Seger’in standında sorularının yanıtını buldu. Yekpare plastik bir gövde ve plastik borularıyla hafif ve kompakt bir yapı sunan 3 borulu yeni havalı kornalar da Seger’in fuarda tanıttığı diğer yeni ürünleri arasında yer aldı.

Avrupa’nın 1 numaralı otomotiv endüstrisi ve satış sonrası etkinliği olan fuar, bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirerek aynı zamanda da KOBİ’lere pazara giriş imkanı sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir