2017 Alfa Romeo Mito Veloce Fiyat ve Özellikleri

Alfa Romeo Mito Veloce, Mito segmentindeki en güçlü araç. Yeni Alfa MiTo Veloce’un tazrı vurucu ve etkin bir ifadeye sahip. Koyu renk boyalı arka cam, kırmızı fren kaliperleri, 18 “karartılmış alaşım jantlar ve spor arka DAM, Alfa MiTo Veloce’u bu serinin amiral gemisi olarak tanımlıyor. Kırmızı dikişli kumaş ve Alcantara® koltuklar ve Alfa Romeo logosu kafalıklarda işlemeli olup Alfa MiTo Veloce’da standarttır. Karbon kabuğu ve entegre baş dayamalı siyah Alcantara® Sabelt spor koltukları veya siyah ve kırmızı deri koltuklar talep üzerine temin edilebilir.

Alfa MiTo Veloce’da radyo / telefon direksiyon kontrolü ve cruise kontrol standarttır. Şık beyaz grafikler içeren pano, Alfa Romeo yarış mirasından esinlenmiştir. Yeni Alfa MiTo gibi kompakt bir otomobilde, MacPherson süspansiyonu ile arka taraftaki burma ışın süspansiyonu sayesinde sürücüyü tam kontrol altında tutan pürüzsüz ve doğru kullanım sağlanmaktadır. Elektronik bir amortisör kontrol sistemi olan Alfa ™ Aktif Süspansiyon ile şasi yanıtları her zaman yol koşullarına ve sürücünün ihtiyaçlarına göre değişir, bu nedenle sürücü aracın tam kontrolünü elinde tutabilir.

Alfa MiTo Veloce, amiral gemisi 1.4 MultiAir ile donatılmış olarak geliyor; turbo ücretli benzinli motor, 170 beygir gücü; Ödün vermeden yanıtlama ve çeviklik garantisi. Motorun cömert torku, her turda dinamik yanıt verirken 0’dan 62 mph hızlanma sadece 7.3 saniye sürer. Bu özel motor, güç kaybı olmadan hızlı vites değiştirmeyi garanti eden, kürek değiştiren çift kavramalı TCT otomatik şanzıman ile birleştirilir.

Alfa Romeo Mito Veloce ingiltere Fiyatı £ 21,220 Türkiye Fiyatı henüz belli olmadı .

Alfa Romeo Mito Veloce Teknik Özellikleri

Silindir Hacmi 1368
Çap X Strok 72×84
Yakıt Kapasitesi 45
Maks Güç 5500/rpm/125KW
Maks. Tork 2500rpm/250Nm
Maks Hız 219 km/sa
0-100km Hızlanma 7,3 sn
Çekiş Önden Çekiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir