2019 BMW 8-Serisi Cabrio Özellikleri Açıklandı, Fiyatı Ne Olabilir?

Yeni BMW 8-Serisi Cabrio, ultra sportif sürüş özelliklerini benzersiz bir tasarım zarafeti ile bir araya getiriyor ve üstü açık dört kişilik bir sürüş keyfi sunuyor. Lüks segmentinde iddialı Fiyat Listesi ve Yeni BMW 8-Serisi Cabrio, ultra sportif sürüş özelliklerini benzersiz bir tasarım zarafeti ile bir araya getiriyor ve üstü açık dört kişilik bir sürüş keyfi sunuyor.

BMW 8-Serisi Cabrio Yeni geliştirilen soft-top çatı, iki kapılı otomobilin kapalı olduğunda alçak, sportif hatlarını ve bir kez açıldığında geniş bir zarafeti geliştiriyor. ile BMW 8 Serisi görenleri büyülüyor. Yeni geliştirilen soft-top çatı, iki kapılı otomobilin kapalı olduğunda alçak, sportif hatlarını ve bir kez açıldığında geniş bir zarafeti geliştiriyor.

Yeni BMW 8-Serisi Cabrio’nun dünya çapındaki pazar lansmanı Mart 2019’da başlayacak.

BMW 8-Serisi Cabrio Uzunluk özellikleri

Yeni BMW 8-Serisi Cabrio’nun oranları, yola yakın süren bir spor otomobil ortaya çıkarır. Dış uzunluğu 4.843 mm, genişliği 1.902 milimetre ve yüksekliği 1.339 milimetre, artı 2.822 milimetre dingil mesafesi ve iz genişliği 1.619 milimetre (ön) ve 1,642 milimetre (arka), boyutları BMW 8 Serisi ile aynıdır Coupe neredeyse tam olarak. Lüks dönüştürücünün tekil zerafeti, açıkça ilan edilen dinamik cazibesi ve duygusal olarak çekici performans özellikleriyle merkez sahnesini paylaşıyor.

BMW 8-Serisi Cabrio Motor Özlelikleri

Yeni BMW 8-Serisi Cabrio için iki çekici güç ünitesi mevcut olacak ve her ikisi de kendi gücüyle yüksek güç dağıtım platformunda etkileyecek – ve bunu yaparken de açık-topun tüm genişliğini ortaya çıkaracak. dört kişilik karakter. Yeni BMW M850i ​​Cabrio, yüksek kalibreli spor otomobilin etiketini özellikle rahatlıkla giyiyor. Bu 390 kW / 530 hp gelişen bir yeni nesil V8 motoru tarafından desteklenmektedir. Ünitenin belirgin sekiz silindirli karakteri, hem gücünü, hem de müziği sağlayan duygusal açıdan zengin motor notuyla hizmet ettiği heybetli bir şekilde vurgulanıyor. Nadir çekici ve huşu ile sürüş deneyimi yaşayın – özellikle de aşağıya doğru. Yeni BMW 840d xDrive Cabrio’nun kalbinde yer alan altı silindirli dizel motoru, motor devir sayısındaki düşük hızda göze çarpan verimlilik ve uzun mesafeleri kapama iştahı ile bir araya geldi. 235 kW / 320 bg maksimum güç ve bir dizel motordan bekleyeceğinizin ötesinde bir yumuşaklık baş ve omuz derecesi ile, tatmin edici çeşitlilikten sürüş keyfi sunan aile lideri takip eder;

Geniş kapsamlı yeni önlemler, anlık güç dağıtımı ve sürekli itiş gücünün üretilmesine yardımcı oluyor – standart kanat kontrollü M spor egzoz sistemi tarafından daha da büyük bir etki yaratan büyüleyici büyüleyici bir film müziği eşlik ediyor. Yeni V8, 1.800 ve 4.600 dev / dak arasında tepe torkuna hizmet eder ve 5,500 ila 6,000 rpm arasında maksimum çıkış üretir. BMW M850i xDrive Cabrio, 0’dan 100 km / s’ye (62 mil / sa) sadece 3,9 saniyede geliyor. Kombine yakıt tüketimi 100 kilometrede 10.0 – 9.9 litrede (28.3 – 28.5 mpg imp), CO2 emisyonu ise kilometre başına 229 – 225 gram olarak ifade edilmektedir. Motora yakın monte edilen daha büyük katalitik konvertörler ve bir benzinli partikül filtresi, Euro 6d-TEMP normu dahil olmak üzere dünya çapındaki tüm egzoz emisyon standartlarını karşılayan yeni V8 motorunun emisyonlarını en aza indirir.

BMW 8-Serisi Cabrio Fiyatı Ne Olmalı?

Türkiye’de henüz Satışı bulunmayan BMW M850iDrive Cabrio Fiyat listesi Almanya’da 133.700 Euro olarak satışta. Yine BMW 840d xDrive Cabrio modeli ise 108.000 Euro fiyatı bulunuyor. Türkiye’de

BMW M850iDrive Cabrio Fiyat listesi’nin gelmesi halinde 1.400.000-1.500.000 TL civarında Fiyatla satışa sunulmasını düşünebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir