2021 Dacia Sandero Stepway Fiyat ve Özellikleri

Dacia 2021’da Çok daha karizmatik yeni model Sandero Stepway ile satış grafiğini tavana çıkartacak gözüküyor. Ayrıca Fiyat performansa bağlı özellikleri de segmentinde oldukça tercih edilecek gibi.

En yeni üçüncü nesil modeller, en rekabetçi fiyatlarla, gereksiz süslemeler içermeyen basit, ferah, güvenilir ve sağlam dizayn edilmiş. Yeni bir platform sayesinde, artırılmış aktif ve pasif güvenlik özellikleri tercih edilme arasında artıyor.  Yeni motorlar – benzin ve LPG Bi-Fuel dahil – yeni bir otomatik şanzıman ve tamamen yeni bir altı ileri manuel.

Dacia Sandero Stepway Özellikleri

Ön ve arka ışıklar, Dacia’nın yeni Y şeklindeki LED ışık imzasını oldukça çarğıcı olmuş. Yatay bir çizgi, hem öndeki hem de arkadaki iki ışığı birleştirir ve LED ışıklara doğru genişleyerek araca daha fazla görsel varlık eklemiş.

Tüm model yelpazesinde standart bir özellik olarak sunulan LED farlar, kiriş uzunluğunda% 37 ve kiriş genişliğinde% 9 artışla gece görüşünü artırır.

Belirgin tekerlek kemerleri 15 inçlik jantları ortaya çıkarırken, Comfort versiyonunda gerçek alaşım jantların görünümünü ve hissini taklit eden titizlikle tasarlanmış kaplamalara sahip Flexwheels bulunur.

Kapı kollarının tasarımı, kaliteye ve daha ergonomik şekle odaklanmayı ortaya koymaktadır. Çoğu versiyon, görünümü ve pratikliği iyileştiren alt bagaj kapağı bölümünde artık elektrikli bagaj açma özelliğine sahiptir. Kapıların ve yan aynaların yeni şekli otomobilin aerodinamiğini iyileştirirken tüm yolcuların hava gürültüsünü azaltır.

Tamamen Yeni Sandero ve Stepway, etkili şok emilimi ve gelişmiş direksiyon sağlayan dikdörtgen süspansiyon kollarına sahip yeni bir ön aks ile donatılmıştır. Viraj önleme kapasitesi iyileştirildi ve daha fazla viraj dengesi için dingil mesafesi uzatıldı. Yeni motor rakoru, kabindeki titreşimleri en aza indirmek için yükseltildi.

İç kısımda, yeniden tasarlanan gösterge paneli, daha kaliteli bir tasarım için yeni hava menfezi tasarımlarının yanı sıra kumaş kaplı bir ek içerir.

Tamamen Yeni Stepway için, iç döşeme Stepway logosu ile özelleştirilirken, kapı panelleri ve gösterge paneli özel turuncu kumaş birleştirilmiştir. üç yetişkinin kalabileceği üç arka koltuk bulunurken, 1 / 3-2 / 3 bölünmüş arka koltuk sırası (versiyona bağlı olarak) daha fazla pratiklik getiriyor. Sandero’nun bagajı 328 litrelik cömert bir kapasiteye sahiptir ve iki pozisyonlu ayarlanabilir yüksekliği olan düz bir zemine sahiptir.

Arka koltuk yerleşimi, eski modellere kıyasla ek 42 mm alanla özellikle geniştir. Diğer yerlerde kabin, orta kol dayanağının altında, ön ve arka kapılarda ve ön koltukların arkasında bulunan küçük delikler ve cepler ile 21 litreye kadar saklama alanı sunuyor.

Benzinli ve LPG Bi-Fuel motorları, 1 Ocak 2021’de yürürlüğe giren sıkı Euro6D-Full emisyon standartlarına uygun Sandero ve Stepway modellerinde mevcuttur.

Motor Seçenekleri;

SCe 65: beş ileri manuel şanzımanla eşleştirilmiş, doğal emişli 1,0 litrelik üç silindirli motor.
TCe 90: altı ileri manuel şanzıman veya CVT otomatik şanzıman ile eşleştirilmiş turboşarjlı 1.0 litrelik üç silindirli ünite.
TCe 100 Bi-Fuel: altı ileri manuel şanzımanla eşleştirilmiş yeni LPG çift yakıtlı turboşarjlı 1.0 litrelik üç silindirli ünite.

2021 Dacia Sandero Stepway Fiyat Listesi
2020 Model
Tavsiye Edilen
Anahtar Teslim Liste Fiyatı
Stepway Turbo 90 bg Easy-R Euro6D Temp 158.900 ₺
Stepway Turbo 1.0 100 bg ECO-G Euro6D Temp 163.900 ₺

Fiyatlar Aralık 2020’ya yazılmıştır. Yeni model 2021 Sandero Stepway Fiyatları açıklandığında yayınlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir