2017 Ford S-Max Fiyat ve Özellikleri

Ford S-Max ile en iyi yolculuklara hazır olun. Yeni Ford S-MAX‘in önünde bulunan küçük bir kamera aracınızın dokunmatik ekranında bölünmüş bir ekran görüntüsü oluşturur, böylece aracın önünde kör noktada kalan araçları, bisikletleri veya yayaları görebilirsiniz. Dar bir park alanından yavaş yavaş çıkmaya çalışıyorsanız veya görüşünüzün engellendiği kalabalık bir yoldaysanız, bu yeni teknoloji paha biçilemez konfor ve sürüş güvenliği sağlayacaktır.

Şerit Takip Sistemi aracın şerit içerisindeki konumunu sürekli olarak gözlemleyerek istem dışı şerit değişimi yapılması durumunda öncelikle gösterge panelinde beliren görsel bir uyarı yardımıyla; eğer sürücü tepki vermezse direksiyonun titretilmesi yolu ile sürücüyü uyarır. Şeritte Kalma Yardımcısı ‘Şerit Takip Sistemi’nin yaptığı uyarılara sürücünün tepki vermemesi durumunda otomatik olarak devreye girerek direksiyona hafif bir tork uygulamak suretiyle aracı yumuşak ve hassas bir şekilde şeridine döndürür.

Elektrik Destekli Direksiyon Sistemi (EPAS) otomatik olarak hızınıza ve koşullara uyum sağlar.
Düşük hızlarda seyrederken, sistem direksiyonu hafifleterek manevra yeteneğini artırır. Daha fazla hakimiyet gerektiren yüksek hızlarda ise direksiyonu sertleştirir. Aktif titreşim kontrolü özelliğiyle direksiyondaki istenmeyen titreşimleri azaltır.

Yakıt Motor Gücü Şanzıman Fiyat Kampanyalı Fiyat
Benzin 160PS (240Nm) 6 Manuel 153.195 TRY 147.870 TRY
Dizel 180PS (400Nm) 6 PowerShift 232.730 TRY 224.650 TRY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir