2017 Şubat Ford’a özel kasko Fiyat Kampanyası “FKasko” Nedir?

Ford Şubat ayında “0 km” Ford Focus veya Tourneo/Transit Courier alalara özel Kasko kampanyası sunuyor, Ford’unuza iyi bakan FKasko’nuzun 400 TL’si Ford’tan gelsin siz keyfinize bakın.

Ford FKasko nedir?
FKasko sadece Ford markalı araçlar için özel olarak düzenlenmiş, Allianz Sigorta ve Axa Sigorta işbirliğiyle oluşturulmuş genişletilmiş bir kasko poliçesidir. Ford’unuzun hasar görmesi durumunda; Ford yetkili servislerinde Yüksek Ford Güvenlik Standartlarına uygun orijinal yedek parçaları ve uzman eğitimli personel ile onarım işlemleri gerçekleştirilir.

Neden FKasko?
• Ford yetkili servislerinde orijinal parça ve eğitimli uzman personelle Ford standartlarında onarım
Muafiyetsiz orijinal cam değişimi
• Belirli bir limite kadar ekspersiz ve hızlı onarım ayrıcalığı
• Ford yetkili servislerinde mini onarım imkanı
• %65’e varan hasarsızlık indirimi
• Deprem, terör gibi beklenmedik olaylar için muafiyetsiz sigortalama

FKasko’yu nereden satın alabilirim?
Ford’unuz için FKasko’nuzu yetkili satıcılarımızın sigorta birimlerinden, Allianz ve Axa Sigorta acentelerinden satın alabilirsiniz.

FKasko Kampanyası 01 Şubat – 28 Şubat 2017 tarihleri içinde bütün Focus ve Tourneo/Transit Courier modellerinde geçerlidir. İndirimin hak edilebilmesi için aracınız Ford yetkili satış bayilerinden sıfır (0) km olarak kampanya dönemi içerisinde satın alınmış olması şarttır. Söz konusu 400 TL’lik indirim yine kampanya tarihleri içinde Ford yetkili satıcıları sigorta acenteleri de dahil olmak üzere tüm satış kanallarından satın alınmış Allianz FKasko ve Axa FKasko poliçelerinde geçerli olacaktır. Ford Otomotiv San. A.Ş., Allianz Sigorta A.Ş. ve Axa Sigorta A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir