2019 Ford GT Heritage Edition Özellikleri Açıklandı Fiyat Ne Olmalı?

Ford efsane araçlar kategorisindeki FORD GT için yine gelişmiş özellikleri ile rüya bir otomobil tasarladı. Ford GT Heritage Edition Özellikleri ile dillerden düşmeyecek tam bir performans aracı.Tabiki böyle bir aracın fiyatıda sahip olduğu özelliklerle paralel.

2019 Ford GT Heritage Edition, motor sporlarındaki en ünlü boya planına ek olarak efsanevi Amerikan Körfez Yağı sponsorluğundaki Ford GT40’ı onurlandırarak kendine özgü bazı geliştirmelerle gözler önüne serildi.

Ford GT Heritage Edition’ın atası 1075 şasisi olarak yarış tutkunları arasında bilinen 1968 GT, 24 saatlik Le Mans’ta tekrarlanan zaferler elde etmek için sadece birkaç bireysel otomobilden biriydi.

İlk kez, opsiyonel olarak Ford GT Heritage Edition’ın hem iç hem de dışı için açıkta kalan karbon fiber aksı sağlıyor. 2019 için, paket kapı ve kapıların üzerindeki 9 numaralı grafigin yanısıra kapı panelleri üzerindeki hayaletli bir görüntüye de sahiptir. 2020’de, No. 6, 1969’da Le Mans’ı farklı bir sayı ile kazanan aynı arabayı onurlandırdı.

2019 Ford GT Heritage Edition, siyah bijon somunları ile yüksek parlaklıkta koyu renkte paslanmaz çelik A-sütunları ve 20 inç tek parçalı dövme alüminyum jantları açığa çıkardı. Turuncu pergeller ve gümüş dikiz aynası kapakları görünümü tamamlıyor.

Ford GT Hertage Edition’da Abanoz Alcantara koltuklar, gösterge panelini, sütunları, tavan döşemesini ve direksiyon simidini sarar şekilde dizayn edilmiş. Kontrastlı mavi ve turuncu dikişli koltuklar, 1968 Le Mans kazanan otomobilden esinlenen yeni bir koltuk kabartmasının yanı sıra açık ve parlatılmış eloksal kürek değiştiren koltuklar ve direksiyonu ön palan çıkartmaktadır.

Yüksek parlaklıklı koyu paslanmaz aplik, gösterge panelini, kapı kasası çerçevelerini ve x-brace’i içeriye doğru yuvarlaklaştırır.

Önceki miras modelleri gibi, Ford GT Heritage Edition benzersiz bir seri hale getirilmiş tanımlama plakası, artı mat karbon fiber kapı eşikleri, hava kaydedici kapsüller ve orta konsol maruz kalıyor.

Ford GT Heritage Edition Fiyatı Ne olmalı?

Ford henüz 2019 Ford GT Heritage Edition fiyatı hakkında net bir açıklamada bulunmadı. Ancak 2018 Ford GT 45o.000 USD rakama sahip Amerikada.  u özel paketi isteyenlerde yeni model ve yeni paket için ciddi bir fiyatı göze alacaklar anlamına geliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir