2019 Ford Mustang Bullitt Kona Blue Özellikleri Belli Oluyor Fiyat Ne Olabilir?

Ford’un efsanevi aracı Ford Mustang yine çarpıcı bir versiyonla karşımıza çıkıyor. Ford, Juvenil Diyabet Araştırmaları Vakfı’na yardım etmek için ikonik Dark Highland Green Mustang Bullitt Kona Blue’yu tasarladı.

Ford, Ford ve JDRF’nin tanesi 10 $ ‘dan 60.000 çekiliş bileti satmaya başladığı 2018 Woodward Dream Cruise’da Ford Mustang Bullitt Kona Blue’yu tasarlayarak sunuma çıkarttı.

JDRF Mustang Bullitt benzersiz gri tekerleklerle geliştirilmiş. Ford Mustang Kona Blue dış yüzeyi mavi kabin dikişiyle iç tasarımda da devam ettiriyor.  e2019 Mustang Bullitt’in yüksek performanslı eklentilerine sahiptir – performans ayarlı 5.0 litrelik V8, 480 mil / saat hızda 480 beygir gücünde en yüksek hıza sahiptir. Ve aynı zamanda Woodward Rüya Yolculuğunda bir görüntü oluşturan klasik gerilim filmi “Bullitt” in orijinal 1968 Mustang fastback’i gibi, en yeni modelde minimal rozet, karartılmış ızgara ve özel beyaz işaret bulunur.

Ford Mustang Bullitt Kona Blue fiyatı ne olmalı?

Ford Mustang  Fiyatları amerikada 26.120 USD’den başlıyor. Ford Mustang Bullitt Kona Blue modeli ise amerikanın hangi eyaletinden aldığınıza göre değişmekle birlikte 46.000-48.000USD arasında değişiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir