Ford Fkasko Nedir? Neleri Kapsar?

FKasko sedece Ford markalı araçlar için özel olarak düzenlenmiş ve genişletilmiş bir kasko poliçesinin adıdır.  Ford aracınızın hasara uğraması halinde; Ford yetkili servislerinde Yüksek Ford Güvenlik Standartlarına uygun orijinal yedek parçaları ve uzman eğitimli personel ile onarım işlemleri gerçekleştirilir.

Neden Ford FKasko? ve Neleri Kapsar?

  • Cam hasarı meydana geldiğinde cam değişim operasyonunuzu muafiyetsiz şekilde Ford yetkili servislerinde Ford Orijinal Cam kullanarak yaptırabilirsiniz. Hatta ilk değişim hasarsızlık indiriminizi etkilemeyecektir. Bu sebeple Ford’unuzun ikinci el değeri korunur.
  • Saptanan bir limite değin ekspersiz işlem avantajı da FKasko’da mevcuttur. Keza, Ford yetkili servislerinde FKasko sigorta poliçesi bulunan araçlar diğer poliçelere sahip araçlara göre öncelikli işlem görür. Böylece, muhtemel hasar mevcudiyetinde işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Ford FKasko poliçesi dahilinde Ford yetkili servislerinde Mini Onarım Hizmetleri’nden yararlanabilirsiniz.  Ayrıcalıklı kasko sigorta poliçeniz FKasko’nun geçerlilik süresi boyunca, aracınızın plastik aksamlarında meydana gelebilecek belirtilen ölçü ve adetler dahilindeki küçük ölçekli hasarlarınız hasarsızlığınız bozulmadan yerine getirilir.
  • Ford FKasko’yla  %65’e bulan hasarsızlık indirimiyle çok uygun fiyatla poliçenizi tazeleyebilirsiniz.
  • Deprem, sel gibi doğal afetlere; yangın ve terör eylemleri gibi elinizde olmayan durumlara karşı tamamen muafiyetsiz olarak Ford’unuz sigortalanır.
  • FKasko’da neredeyse tüm meslek gruplarına özel %20’ye varan indirime ilave olarak %20 aile indirimi sayesinde çok cazip fiyatlarla FKasko sigorta poliçesi satın alabiliyorsunuz. Ayrıca, Koç Holding bünyesinde çalışan KoçAilem kartı sahipleri FKasko’da %25’lik indirimden faydalanabiliyor. Detaylı bilgiyi Ford yetkili bayilerinden edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir