Hyundai ve Groupama Sigorta İşbirliği ile Hyundai’ye Özel Hyundai Kasko

Groupama Sigorta, Hyundai iş birliği ile hayata geçirdiği Hyundai Kasko ile Hyundai araç sahiplerine, olası hasar durumlarında araçlarının değerini koruyacak teminatlara sahip kapsamlı bir güvence sunuyor.

Groupama Sigorta, Hyundai araç ve sahiplerini kapsamlı ve özel teminatlarla koruyabileceği yepyeni bir ürünü hayata geçiriyor. Hyundai iş birliği ile sunulan Hyundai Kasko ile Hyundai araç ve sahiplerine, olası hasar durumlarında araçlarının değeri korunacak şekilde kapsamlı teminatlara sahip özel bir güvence sunuluyor.

Müşterilerin hasar sonrasında, Hyundai’nin güvenlik ve kalite standartlarına uygun olarak onarılmış ve ilk günkü sağlamlığına kavuşturulmuş otomobiller ile seyahat etmelerini sağlamak üzere hayata geçilen Hyundai Kasko, Groupama’nın yüksek kaliteli teminatlarını içeriyor. Hyundai Kasko; ana teminatlardan yanma, çarpma, çarpışma, çalınma ve benzeri pek çok riskin yanı sıra deprem, sel, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım gibi doğal afetlerde devreye girerken; grev, lokavt, halk hareketleri, terör zararları gibi kamusal risklerde de güvence sağlıyor.

Hyundai Kasko Sigortası ile Groupama Kasko avantajları Hyundai araç sahiplerine ulaşıyor!

Groupama farkını ortaya koyan yüksek kaliteli teminatlar içeren Hyundai Kasko, pek çok avantajı da beraberinde getiriyor ve müşteri memnuniyetini ve güvencesini tam anlamıyla sağlıyor.

Örneğin, aracınızın satın alma değerini tam 3 yıl boyunca koruyan Hyundai Kasko, 0 km aracınız çalınır veya pert olursa 2. yıl döneminde %20, 3. yıl döneminde ise %25 fazlasına kadar ödüyor.

Sadece Groupama Sigorta tarafından sağlanan Prim Koruma Teminatı ile istemdışı işsizlik, geçici iş göremezlik veya hastane yatış durumlarında, priminiz karşılanıyor. Hasar durumunda ise hızlı çözüm ve kaliteli hizmet anlayışıyla, Hyundai Kasko anlaşması olan Hyundai yetkili servislerinde hasarınız orijinal yedek parçalar ile eksiksiz karşılanıyor.

Ayrıca Hyundai Kasko poliçe sahibi, Groupama Sigorta’nın uygulaması Kaskopilot’tan faydalanabiliyor. Kaskopilot ile ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu öğrnemekle kalmayıp E-para da kazanabilirsiniz. Kazandığınız E-para’yı ise gönlünüzce harcayabilirsiniz.

0850 250 50 50 numaralı hat üzerinden araç asistans hizmetleri, mini hasarların onarımı ve bir çok artı hizmetten faydalanabilirsiniz.

Groupama hakkında:

Fransa’nın en büyük mütüel sigorta şirketi olan Groupama, tarım ve sağlık sigortalarından evde bakım sigortalarına uzanan pek çok alanda lider konumdadır. Groupama; Fransa dışında, İtalya, Portekiz, Slovakya, Türkiye, Yunanistan, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Çin, Vietnam ve Tunus olmak üzere 11 ülkede faaliyet göstermektedir. Groupama’nın 13 milyon müşterisi ve 33.500 çalışanı bulunmaktadır. Grup, sigortacılık ve bankacılık alanlarında müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendirilmiş ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Groupama, Türkiye’deki faaliyetlerine 1991 yılında Güneş Sigorta’nın yüzde 36 hissesini alarak başladı. Daha sonra, 2006 yılında Başak Emeklilik ve Başak Sigorta’yı, 2008 yılında Güven Hayat ve Güven Sigorta’yı satın aldı. 2009 yılında Başak ve Güven şirketlerinin faaliyetlerini ‘Groupama Sigorta A.Ş.’ ve ‘Groupama Emeklilik A.Ş.’ markaları altında birleştirdi. Groupama Emeklilik A.Ş. aynı zamanda Milli Reasürans A.Ş.’nin yüzde 5,8 ile en büyük üçüncü hissedarıdır.

“Groupama, 2016 yıl sonu itibarıyla 1.151 milyon TL prim üretimi ve 885 milyon TL Bireysel Emeklilik fon büyüklüğüyle elementer, hayat ve bireysel emeklilik branşları toplamında Türkiye’nin önde gelen sigortacılık gruplarından biridir.” Groupama aynı zamanda, 2.148 özel acentesi, 70 brokeri ve 1.650 Tarım Kredi Kooperatifi’yle birlikte Türkiye’nin en yaygın dağıtım kanalına sahip sigorta şirketlerinden biridir. Groupama Türkiye prim üretiminde, Grubun Fransa harici faaliyet gösterdiği tüm ülkeler arasında ikinci sırada yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir