2017 Kia Sorento Dizel Otomatik Fiyat ve Özellikleri

Kia Sorento SUV segmentinde özelikle Türkiye şartlarına uyumluluğu ve tüm özelliklerine rağmen uygun fiyat politikasıyla sevenlerin gönlünde taht kurmayı başardı.

Yeni Kia Sorento’nun sahip olduğu ASCC teknolojisi, trafikte önünüzde yeralan aracın hızını kontrol eder ve sizin aracınızın hızını ona uydurur. Öndeki otomobil hızlandığında otomatik olarak hızlanır, yavaşladığında otomatik olarak yavaşlar. Keza öndeki aracın durması halinde Kia Sorentonuzda durur. Kia Sorento Akıllı Park Sistemi, paralel ve dikey parkı rahatlıkla yapmanız için dizayn edildi. Akıllı Park Sistemi’nin sensörleri park bölgesindeki araçları algılar, boş alanları bulur ve aracınızı park etmenize yardım eder. Kia Sorento Elleriniz doluyken de ve kontak anahtarına uzanamayacağınız bir durum olsa bile size kolaylık sağlar Yapmanız gereken yalnızca Akıllı Bagaj Kapısı’nın önünde üç saniye durmaktır. Sistem anahtarınızı algılayıp bagajı kendiliğinden açar.

Konfor Kia Sorentoda Üst seviyededir Her ısıda konfor: Birinci ve ikinci sırada bulunan koltuklardaki ısıtma sistemi, soğuk havalarda ekstra konfor sağlar. Isıtma özelliğinin yanı sıra soğutma özelliği de bulunan ön koltuklar ise fark yaratır.Kia Sorento Sevdiğiniz müzikler kadar renkli 4,3” TFT-LCD dokunmatik ekranı kontrol ederek mükemmel multimedya deneyimi yaşatır. 

KİA TÜM MODELLER FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Kia Sorento Fiyat Listesi

Kia Sorento Model Şanzıman Yakıt Motor Gücü Fiyat Kampanyalı Fiyat
Sprento Prestige Otomatik Dizel 185 264.400 TRY 252.900 TRY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir