2018 Mercedes Pick-Up X Serisi Fiyatı ve Özellikleri Belli oluyor

Ticari araç segmentinde geçen Pick-Up araçlar, Mercedes’inde kapmak istediği bir pazar payını oluşturdu. Mercedes X Serisi, Mercedes Kalitesini Uygun fiyatla sunmak içim performans ve özellikleride Mercedes kalitesiyle vermek için güzel bir fırsat yakalanmış oldu. 

2018 Mercedes X Pick-Up Fiyatları 3 değişik donanım ile satışa sunulacak. Pure yani başlangıç seviyesi, Progressive Orta seviye ve en üst seviye olarakta Power donanım ile fiyatların belirleneceği Mercedes X Pick-UP’ 2018’den itibaren yollarda göreceğiz.

2018 X Serisi Pick-up’ta yeralan motor özellikleri iki dizel motorun kombinasyonu ile karşılaşıyoruz. Söz konusu motorlar  Mercedes  X220d modelinde 163 beygir güce sahip 2,3 litrelik motor seçeneği sunuluyor. X250d modelinde ise 190 beygir güce sahip 2,3 litrelik motor seçeneği ile satışa sunulacak. Her iki motor tercihinde de 4Matic sistem bulunuyor. En üst versiyonda ise opsiyonel olarak otomatik vites seçeneğine de olacak.

Güvenlik Mercedes’te her zaman en önemli konulardan biri olmuştur. 2018 Mercedes X Serisi Pick-up (Pikap) modelinde yeni nesil güvenlik sistemleri kullanılıyor.  Standart olarak sunulan güvenlik donanımları arasında aktif fren desteği, şerit takip sistemi, trafik levhası tanıma sistemi, kameralı dikiz aynaları gibi özelliklerdiğer pek çok rakip Pick-Up’tan Mercedes’in ayrışmasını sağlıyor.

İngilterede Satışa sunulan 2018 Mercedes X Serisi Pick-up Fiyat Listesi açıklandı. İngiltere’de fiyatlar  X220d 4Maticiçin  27.310 Sterlin başlangıç fiyatı etiketi, X250d modeli 34,100 Sterlin başlangıç fiyatı ile showroomlarda yerlerini alıyor.

Mercedes X Serisi Türkiye’de de satışa sunulacak. Nissan Navara ile aynı motor altyapısı kullanılsada diğer konularda ayrışan Mercedes X daha çok Volkswagen Amarok’u terih edenlerin aklını çelecek gibi gözüküyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir