2018 Mercedes Vision EQ Silver Arrow Concept Özellikleri

Mercedes’ten muhteşem bir konsept araç daha.  2018 Mercedes Vision EQ Silver Arrow Concept Özellikleri, görünüşü, gücü karakteri tasarımı ile herkesi büyülüyor.
Kaliforniya’daki Pebble Plajı’nda, Mercedes-Benz, 2018 Monterey Otomobil Haftası süresince  Mercedes Vision EQ Silver Arrow Concept aracını beğeniye sundu. Dünyanın dört bir yanından araba meraklılarını ve koleksiyoncularını kendine çekti.  Tek koltuklu araç aynı zamanda 1937’den itibaren başarılı rekor kıran W 125 otomobiline bir saygı duruşu olarak nitelendiriliyor. Alubeam gümüş boyaması, ağırlık nedenleriyle beyaz boya tabakasının olmadığı tarihi Silver Arrow’ları hatırlatıyor. İç mekana, hakiki deri, cilalı alüminyum ve katı ceviz gibi geleneksel, yüksek kaliteli malzemeler hakimdir. Bu arada dijital kokpit, doğrudan geleceğe işaret ediyor: Arka projeksiyonlu kavisli bir panoramik ekranı ve direksiyon simidine entegre bir dokunmatik ekranı da içeriyor.

Daimler AG’nin Tasarım Direktörü Gorden Wagener, “80 yıldan uzun bir süre önce, Silver-Benz, Mercedes-Benz’in diğer şeylerin yanı sıra, akıcı şekilde şekillendirilmesiyle de hız kazandığı bir öncü olduğunu gösterdi” diyor.“Vision EQ Silver Arrow bu mirasa dayanıyor. Hızlanma ve sürüş keyfi için tasarlanan bu ürün, ilerici lüksü içeriyor ve tasarımımızın geleceği hakkında bir fikir veriyor. Sonuç olarak, gösteri aracı yeni EQ ürünümüzün tasarım deyimini kullanıyor. teknoloji markası zirveye çıktı. “

Mercedes Vision EQ Silver Arrow Concept Motor Özellikleri

EQ markası, Progressive Luxury’in avant-garde özel estetiği ile şekilleniyor.Bu, daha önce bilinmeyen bir güzelliğin, dijital ve analog elemanların bilinçli çatışmasının yanı sıra, sezgisel ve fiziksel tasarımın kusursuz birleşmesiyle ortaya çıkıyor.

Vision EQ Silver Arrow elektrikli bir araç olarak geliştirildi. Bu sessiz Silver Arrow’un 550 kW (750 hp) çıkışı vardır. Alt gövdede bulunan ince şarj edilebilir pil, yakl. 80 kWh ve WLTP’ye göre 400 km’nin üzerinde hesaplanmış bir aralık sağlar. Yan hava kanalları pilin soğutulmasına yardımcı olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir