Mini Cooper D 5 Kapı 2016 Aralık Fiyat Listesi

Mini Cooper D 5 Kapı 2016 Aralık Fiyat Listesi

Mini Fiyat Listesi Vites Motor Gücü Fiyat
MINI Cooper D 5 Kapı Otomatik 1.496 cc 111.404

Mini’nin çok sevilen modellerinden Mini Cooper D 5 Kapı Aralık ayına özel ödeme fırsatlarıyla Mini bayilerinde alıcılarını bekliyor

*Yeni Otomobil Satış ile ilgili notlar:
– Tescil masrafları İlker Ticaret (İstanbul) ve ve AON Brokerlik (İstanbul) tarafından verilmiş olup; işlem yer ve/veya tarihine göre değişkenlik gösterebilir.
– Trafik sigorta poliçe bedeli ve özel plaka masrafları dahil edilmemiştir.
– 07.12.2016 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2016 model fiyat listesi olup, esas itibariyle teslim tarihindeki Yetkili Satıcılar tarafından uygulanacak nihai fiyatlar geçerli olacaktır.
– Borusan Otomotiv’in, otomobil ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında ve/veya otomobillerin, donanım ve/veya standart aksesuar paketlerinde ve/veya önerilen indirimli kur tutarında önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır. Listede yer verilen vergi ve satış tutarları, yasal sınırlar saklı kalmak kaydıyla, satın alınacak otomobilin donanım ve paketine ve/veya alıcıya uygulanacak indirime göre değişkenlik gösterebileceği gibi ÖTV ve KDV mevzuatı ile tescil masraflarında ve Euro döviz kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir