2020 Mitsubishi ASX Özellikleri Belirleniyor, Fiyat Ne Olmalı?

Mitsubishinin güçlü karizmatik SUV modeli ASX’in Özellikleri, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak. 2020 Mitsubishi ASX Özellikleri tam şehirli ve arazi için doğru şekilde kombin edilmiş. Fiyat Listesinin rakiplerine göre uygun bir stratejiyle piyasaya girecek gibi düşünülüyor.

Mitsubishi ASX 2009’daki lansmanından günümüze kadar, Mitsubishi Motors yaklaşık 90 ülkede 1.32 milyon ASX modelini sattı. En büyük pazarlar Kuzey Amerika, Avrupa, Avustralya ve Çin’dir. Şu anda MMC tarafından sunulan üçüncü en çok satan araç olan ASX, şirketin küresel stratejisinin anahtarı olarak düşünüşüyor.

Mitsubishi ASX, şehir için tasarlanmış kompakt bir SUV olup, günlük kullanımdan heyecan verici maceralara kadar her şey için mükemmel bir seçenek sunar. Hafif, kompakt gövdesi, bir SUV’un komut veren sürücü yan çizgileriyle birleşerek ASX’e mükemmel yol tutuşu ve kolay sürüş kabiliyeti sunar.

2020 Mitsubishi ASX Motor Özellikleri

Avrupa pazarları için ASX, beş vitesli manuel şanzımanlı veya altı vitesli Spor Modlu INVECS-III CVT ile donatılmış 2.0L MIVEC 16 valf motorludur. İki ve dört tekerlekten çekişli versiyonlar mevcuttur.

Mitsubishi ASX ayrıca, RISE darbe emniyet gövdesi ve bir İleri Çarpışma Azaltma (FCM) fren sistemi gibi özelliklerle güvence ve güvenlik sunar.

Yeni Mitsubishi ASX, MMC’nin DİNAMİK KALKAN ön tasarım konseptinde bir evrim getiriyor. Tampon, her iki taraftan da merkezi koruyucu şekli kucaklar ve tamponun altındaki ızgara ve kızak plakasının kare yatay ve dikey çizgi muamelesi kuvvet ve tokluk ifade ile tasarlanmış. Bu tarz kaputu daha da derinleştirerek ön uç tarafından öngörülen varlığa katkıda bulunuyor. Tamponun ucundaki göstergeleri ve sis lambalarını yerleştiren ayırt edici LED aydınlatma düzeni, bir Mitsubishi markası karakteristik bir stil öne çıkmaktadır.

2020 Mitsubishi ASX Fiyatı Ne olmalı?

Yeni Mitsubishi ASX Satışı henüz Türkiye’de yok. Aynı SUV segmentindeki Eclipse Cross Fiyatları 127.900-192.442 TL arasında satılmaktadır. Eclipse Cross İngilterede £21,915.00 -£31,015.00 aralığında satılıyor ve Mevcut Mitsubishi ASX ise
£19,570.00 -£29,485.00 aralığında satılmaktadır.

2020 Mitsubishi ASX, 7-17 Mart Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak. Yeni modelin tanıtılmasından sonrasında fiyat gamının yayınlanmasını bekliyoruz. Herhalikarda Fiyatların Eclipse Cross altında ancak yeni modelle birlikte Eclipse yakın bir Fiyat Seviyesinde konunlanmasını düşünüyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir