Mitsubishi Outlander 2018 Fiyat Listesi

Mitsubishi’nin hem Arazi’de hem asfaltta yüksek performanslı aracı Mitsubishi Outlander Fiyat Listesi, Üstün Özellikleri ve Rekabetçi tutumuyla oldukça çok seviliyor.

Mitsubishi Outlander 2018 Fiyat Listesi

Mitsubishi Outlander
Mistsubishi Outlander Fiyat Listesi Üretim Yılı Fiyat Listesi Kampanyalı Fiyat Listesi
Mitsubishi Outlander 2017 214.704 207.624
  • 1 Mayıs tarihli fiyat listesidir.
  • 50 KR ve üzeri 1 TL, 50 KR altı 0 TL’ye çevrilmiştir.
  • Pajero dışındaki tüm ürünlerimiz TL bazındadır. Euro fiyatlarında ilgili günün T.C. Merkez Bankası efektif satış kuru üzerinden işlem yapılır.
  • Tescil masrafları içerisinde TRAFİK SİGORTASI MASRAFI yer almamaktadır. Bu bedel, müşteri tarafından karşılanacaktır.
  • Plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli, trafik tescil hizmet bedeli, damga vergisi ve hizmet bedeli dahil fiyatlar olup, müşteri talebi veya resmi makamların uygulamaları nedeniyle değişkenlik gösterebilir. Trafik tescil işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde yetkili satıcı tarafından yapılabilmekte olup, yetkili satıcıdan hizmet alınması halinde trafik tescil işlemlerine ilişkin bedeller müşteri tarafından ödenir. Diğer talepler ayrıca ücretlendirilir.
  • Vergi Oranları ve diğer masraflarla ilgili her türlü hesaplamada, fiyat listesinin yürürlüğe girdiği günkü mevzuatlar baz alınır.
  • Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarının içerisinde aracın sadece teslim edildiği döneme ait Motorlu Taşıtlar Vergisi bedeli yer almaktadır.
  • Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. Araçların model, fiyat, teknik özellik, donanım ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

MT: Düz Vites AT:Otomatik Vites CVT:Sürekli Değişken Vites

Mitsubishi Outlander geniş iç hacmi, güç ve performansın dengeli dağılımı kendi sınıfındaki iddalı Fiyat Listesi ile adeta şehir’de yaşayanlar ama sık sık şehir dışına kaçmak için fırsat kollayanlar için tasarlanmış.

Mitsubishi ASX 2018 Fiyat Listesi

Mitsubishi L200 2018 Fiyat Listesi

Mitsubishi Pajero 2018 Fiyat Listesi

Mitsubishi Eclipse Cross 2018 Fiyat Listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir