2017 Opel Cascada Otomatik Fiyat ve Özellikleri

Bir cabrio sizde uyandırır. Adrenalin, Hız, Tutku ve çok daha fazlası mı o zaman Opel Cascada ile tanışma vaktiniz geldi. BVir Cabrio’daki tüm özellikler ve çok daha fazlası Opel Cascada’da.

Agresif ve tarz Opel Cascada, 4 mevsim kullanılabilirliği, convertible otomobillerin ihtişamlı dünyasına getiriyor.

İster heyecan, ister stil, isterseniz de konfor arıyor olun, Opel Cascada’nın her noktasında aradığınızı bulacaksınız.

 • Saf kumaş tavan şıklığı
 • Olağanüstü kumaş tavan kalitesi ve işlevi
 • Mükemmel gövde sertliği ve şasi teknolojisi
 • Yüksek konfor ve müzik ve bilgi sistemleri
 • Geniş kapsamlı sürüş asistanı sistemler
 • Hiçbir şeyden ödün vermeyen pasif güvenlik önlemleri

Opel Cascada’nın agresif tarzı, en iyi sürüş dinamiklerini beraberinde getiriyor. Opel’in gelişmiş şasi mühendisliği söz konusu olduğunda Opel Cascada, HiPerStrut ön süspansiyon ve Watt’s Bağlantılı arka süspansiyona sahip. Yüksek bir eğilme mukavemetine sahip şasi ve gövde, gelişmiş süspansiyonun potansiyelinden mümkün olduğunca faydalanılmasına yardımcı oluyor. Mukavemeti, karoser altı yerleştirilmiş çapraz çelik barlar ve yüksek gergili çelik çubuklar ile güçlendirilmiş dayanıklı A sütunları ile sağlanıyor. Fiyat performans denklemine birde otomatik vites ve sürüş kolaylıkları eklenince Opel Cascada bir Cabrio’dan çok daha fazlası.  HiPerStrut ön süspansiyon ile birleşen gövde sertliği, yüksek sürüş konforu, aşırı düşük gürültü, titreşim ve sertlik seviyelerinde önemli bir faktör. Bir diğer faydası ise Opel Cascada’nın herhangi bir modifikasyona gerek kalmadan 20” jantlar ile kombine edilebilmesi. Arkada ise Watt’s bağlantısı optimum doğrulukta bir yol tutuş sunuyor. Tüm bunlara FlexRide®’ı ekleyip 3 farklı sürüş modunu da hesaba kattığınızda, istediğiniz yerde istediğiniz zaman, Opel Cascada’yı istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Opel Cascada, 280 Nm tork ve 125 kW (170 HP) 1.6 lt. Turbo ECOTEC Direct Injection benzinli motor ile birlikte sürüş deneyimine çağırıyor. Bu motor, yüksek tepki hızına sahip 6 ileri otomatik şanzıman ile sunuluyor. Bir önceki şanzımana kıyasla daha az hareketli parçası bulunduğundan daha basit ve verimliliği daha yüksek. Sonuç olarak sadece manuel şanzımanlı sürüşün keyfini sunan değil aynı zamanda her sürüş stiline kendini adapte ederek her koşulda daha konforlu vites geçişleri sunan bir şanzıman ortaya çıkıyor.

OPEL MODELLERİ 2017 FİYAT LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Opel Cascada Otomatik Fiyat Listesi

Opel Cascada Donanım Motor Fiyatlar
Cosmo 1.6 XHT 170 HP AT6 153.112 TRY

 

2017 Opel Cascada Otomatik Fiyat ve Özellikleri” için bir yorum

 • Haziran 7, 2018 tarihinde, saat 4:00 pm
  Permalink

  Opel cascada bir harika, tabiki parası olan için bizlere hayal neyazıkki. 😃😃😃

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir