2018 Peugeot 5008 Fiyat Listesi ve Özellikleri (SUV)

Peugeot’un En geniş SUV modeli artık çok daha teknolojik. 2018 Peugeot 5008 Özellikleri ile büyülerken , değerini ahk eden fiyat listesi ile SUV sevenlerin gönlünde taht kuruyor.

Yeni SUV 2018 Peugeot 5008, sürücüsüne ekonomi ve performansın mükemmel uyumunu premium bir ortamda hissettiriyor. Peugeot SUV’nin hem şehir için hem şehirler arası performansı SUV sevenleri bir kez daha kendine hayran bırakıyor.

7 koltuklu Yeni SUV PEUGEOT 5008’in güçlü ve şık dizaynı büyüleyici etkisi ile performansı bir arada sunuyor. Çarpıcı ve etkileyici dizaynı ince işçilikle üretilmiş jantlar, krom detaylar, alüminyum tavan barları ve Diamond Siyah tavan, Yeni SUV PEUGEOT 5008’in üstün boyutlarını zarif bir şekilde ortaya koyuyor.

En ince detayda  bile farkedilen kalite, geniş camlı panaromik sunroof ile aydınlık ve ferah kabin, masaj özellikli koltuklar, PEUGEOT i-Cockpit® ile kişiselleştirilen sürüş deneyimi, Focal® Hi-Fi Premium ses sistemi ile mükemmel bir akustik deneyimi bu SUV’yi rakiplerinden ayrıcalıklı bir konuma getiriyor.

2018  SUV PEUGEOT 5008 sürüş performansı off road ve asfaltta da apayrı zevkler hissettiriyor.  Akustik konforuyla iç hacimde mükemmel bir deneyim sunuyor. Yeni modelin yüksek performanslı motorları, yeni nesil EAT6 Tam otomatik şanzımanla, elektrikli hidrolik direksiyon ve maksimum düzeyde azaltılmış gövde ağırlığı ile size benzersiz bir yol tutuş ve eşsiz bir sürüş keyfi sağlıyor.

2018 Peugeot 5008 SUV Fiyat listesi

2018 Peugeot 5008 Teknik Özellikleri

2018 Peugeot 5008 Donanım Özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir