2019 Porsche Macan Fiyat ve Özellikleri

Porsche Macan segmentindeki Lüks standartlarını belirliyor. Donanım ve güce uygun fiyat listesi, performans ve teknolojik özellikleri ile sınıfının temel özelliklerini belirleyen Porsche Macan hep bir adım önde olmak için sürekli geliştirmeler yapıyor.

Yeni Porsche Macan ilk kez  Şanghay’da piyasaya çıktı. Kompakt SUV, 2014’teki lansmanından şimdiye değin çok başarılı bir performans ve satış grafiği çizdi. Porsche Macan’ın kendi segmentinde sportif amiral gemisi olarak kalmasını sağlayan tasarım, konfor, bağlantı ve sürüş dinamikleri açısından önemli ölçüde artmıştır. Yeni Porsche Macan, üç boyutlu LED arka ışık şeridi ile Porsche tasarım DNA’sına sadık kalıyor. LED teknolojisi ayrıca farlarda standart olarak bulunur. Aracın içindeki en çarpıcı yenilikler arasında, yeni Porsche İletişim Yönetimi’nin (PCM) 11 inçlik dokunmatik ekranı, yeniden tasarlanmış ve yeniden konumlandırılan hava menfezleri ve 911’den bilinen GT spor direksiyon simidi yer alıyor. PCM, yeni dijitale erişim sağlıyor Akıllı ses kontrolü ve standart olarak sunulan çevrimiçi navigasyon sistemi gibi işlevler. Aracın konfor ekipmanı serisi, bir trafik sıkışıklığı yardımcısı, bir iyonlaştırıcı ve ısıtılabilir bir ön camı içerecek şekilde genişletildi.

Porsche 911’in bağlantısı, opsiyonel GT spor direksiyon simidi ile yeni Porsche Macan’ın iç kısmında birleştirildi. Direksiyon simidine entegre edilmiş mod düğmesi artı Sport Response Button da isteğe bağlı Sports Chrono Paketi’nin bir parçası olarak Porsche Macan’da sunuluyor. Porsche, iç mekandaki hava kalitesini artırmak için ısıtmalı bir ön cam ve bir iyonizör içerecek şekilde konfor seçeneklerinin listesini genişletti. Yeni iç ambalajlarla birlikte “Miami Blue”, “Mamba Green Metalik”, “Dolomite Silver Metalik” ve “Crayon” gibi yeni dış renkler Macan’ın daha önce hiç olmadığı kadar özelleştirilebilir olmasını sağlıyor.

Porsche ayrıca facelift’i Porsche Macan’daki yardım sistemleri yelpazesini genişletmek için bir fırsat olarak kullanmıştır. Adaptif cruise control dahil olmak üzere yeni Traffic Jam Assist, 60 km / saate varan hızlarda daha konforlu ve rahat sürüş davranışı sağlar. Sistem sadece otomatik hızlanma ve frenleme özelliğine sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda bir trafik sıkışıklığı veya yavaş hareket eden trafikte de sürüşe yardımcı olabiliyor.

Porsche Macan Fiyat Listesi; Porsch Macan Tamamen kişiselleştirilebilir yapısıyla Temelden itibaren size özel fiyatlarla alabilmenizi sağlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir