2017 Ram 1500 Rebel Blue Streak Özellikleri Tanıtıldı Fiyat Ne Olabilir?

Ram Pick -Up segmentindeki RAM Rebel Blue Streak’ı görücüye çıkarttı. Her halinden güçlü olduğu belli olan Rebel’in cesur ve sert tasarımları Ram 1500 Rebel Blue Streak ile tam yerini bulmuş. Pick-Up modele özel Blue Streak dış cephe boyası ile satışa sunulmuş.  Gövde rengine ek olarak, Ram 1500 Rebel Blue Streak, Siyah kaplamalı bir performans başlığı, Siyah tekerlekler, Siyah ızgara, Siyah fırça koruyucusu ile sert görünüşünü pekiştiriyor.

Yeni Rebel Blue Streak iç dizaynında ki kapılarda, panelin orta konsolunda, gösterge paneli ve gösterge kümesi trim halkalarında Krom ve siyah anodize çerçevelerde tasarlanmış. Opsiyonel olarak all-Black deri koltuklar Radar Red’in donanım yerine tercih edilebilir.

Ram 1500 Rebel Blue Streak Ön tasarımında Kalın ve bütünsellik arzeden ızgara ortasında büyük RAM tazı logosu yeralıyor. Farbu ızgara ile birleşiyor ve Altta tamponda güç öüğesine katkıda bulunuyor. Kaputun üzerinde sağlı sollu hava kanalları yer alıyor. Çift Kabinli Pick-Up tam anlamıyla arazi şartlarında üstün perfromansa göstermek için tasarlanmış.

Ram 1500 Rebel Blue Streak iç tasarımında deri direksiyon simidi üzerinden multimedya ekranı dahiş aracın bir çok özelliği kumanda edilebilir durumda.  Orta Konsoldaki dokunmatik geniş multimedya ekranı Akıllı cihazlarınızla senkronize olup muzik ve uygum video formatlarını oynatabilir. İç hacmi oldukça geniş olan aracın yaşam lüksüde Lüks bir SUV aracı aratmayacak kadar iyi donatılmış.

Ram 1500 Rebel Blue Streak Fiyat Listesi Ne Olacak?

Ram 1500 Rebel Blue Streak, tüm Rebel donanımlarında ek bir ücret ödemeden opsiyonlarda sunulmuş. Amerikada 2017 Mayıs ayından itibaren satışa çıkacak Ram Rebel,in başlangıç fiyatı $ 45,095,opsiyonel özelliklerle fiyata 1,395 $ daha eklemeler yapılabiliyor.  Pick-Up meraklıları aslında Türkiye de de RAM’a talep yaratıyorlar ancak Amerika pazarındaki etkinliği hayli geniş olan RAM henüz Türkiye pazarına açılmıyor. Bu sebeple RAM’lar Türkiyeye getirilmek istendiğinde fiyat listesi bir hayli yüksek oluyor. Tabi buna etken Vergiler, ÖTV, KDV özel gümrük vergileri etken olabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir