2017 Renault Espace Özellikleri Belli Oluyor Fiyat Ne Olabilir?

Renault Geniş aileler için 7 Kişilik Renault Espace modelini teknolojik özellikleri ve konforlu iç hacmiyle pazara sunmaya hazırlanıyor. Renault Espace dışardan hem aile aracı hem SUV hemde kendine has yapısıyla farklı Crossover araç.

Renault Espace gerçekten büyük ve konforlu kalabalık ailelerin tercih edeceği dinamik bir araç.  Önce Aracın Ölçüleri ile başlayalım.  Aracın Uzunluğu 4.857 mm Dingil mesafesi 2.884 . Yükseklik 16.77 mm. Bagaj hacmi 785 dm3 Koltukların katlanmasıyla 2.101.  İster 7 kişi olun ister 5 kişi mutlaka yeterince yaşam hacmi ve mükemmel bir bagaj kapasitesi var. Üstelik  tıpkı ticari araçlardaki gibi yükleme için bagaj maksimum genişliğe ulaşacak şekilde açılıyor.

Renault Espace ön tarafta oldukça büyük bir Renault Logosu şık tasarımlı ön ızgara yanlarda renault’un yeni imzası niteliğindeki farlarla birleşiyor. Hava kanallı sis farları ve tampon sportif bir duruşa sahip. Kromaj detaylar aracın karakteristik özelliğini destekliyor. Katlanabilir elektronik yan aynalar arka taraftaki sade ama şık tasarım özel egzos yapısıyla bütünleşiyor.

Renault Espace İç Tasarım Özellikleri;

Renault Espace’de Entegre multimedya sistemi R-LINK 2 gelişmiş bir deneyim vaadediyor. Ülkelere göre farklılık gösteren TomTom® 3D navigasyon, radyo, müzik, araç bilgisi, ilgili hizmetler vb tamamen özelleştirilebilir nitelikte. En sevdiğiniz uygulamalar ile Ana Sayfanız kişiselleştirebilir, sürüş modları ve çoklu seçenek tercihlerini kaydetmek için altı profil tanımlayabilirsiniz. Basit ve kolay arayüzü, açık menüler, büyük düğmeler, ses kontrolü, multimedya deneyimi için mükemmel bir fonksiyonellik sunuyor.

Renault Visio System ile adeta bir Copilotuz vardır. Renault Espace’nizi kullanırken sizi yol durumu işaretleri kısaca yoldaki güvenliğini ile bir çok konuda bilgilendirmeler yapar.

Renault Espace Motor Özellikleri, Seçenekleri;

Renault Espace ikiside Dizel dCi130 ve DCI 160 EDC motorlarla sunuluyor Manuel ve Otomatik Vites Şanzıman tercihleriniz var.

Renault Espace teknik Özellikleri

Renault Espace versiyonları Motor Gücü Ortalama Yakıt Tüketimi CO2 Emisyon Vites
Energy dCi 130 130 22,7 km/l 116 6 Manuel
Enerji DCI 160 EDC 160 21,7 km/l 120 6 Otomatik

Renault Espace Almanya Fiyat Listesi

Renault Espace versiyonları Almanya Fiyatı
Energy dCi 130 34.300 Euro
Enerji DCI 160 EDC 41.300 Euro

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir