2017 Renault Espace Özellikleri İstanbul Autoshow İncelemesi

Renault, İstanbul Autoshow’a en iddialı segmentinde Renault’un ilk olduğu Renault Espace’i getirdi. 7 Kişilik Crossover Araç Özellikleri ve Teknolojisiyle İstanbul Autoshow Ziyaretçilerini büyülemiş gözüküyor.

Renault Espace için herşeyden önce geniş rahat, kullanıcı dostu özellikli yerden yüksek bir aile aracı tanımlaması yapılabilir. İster Sürücü koltuğunda isterse, Arka, Orta, Ön Yolcu koltukları oturanın rahatlığı ve güvenliği ön planda tutulmuş. Sürücü Koltuğuna oturduğunuzda her şeyin elinizin altında olduğunu görüyorsunuz. Direksiyon üzerinde aracın kullanım fonksiyonlarına erişebildiğini gibi multimedya özelliklerine de erişmek mümkün gerçi dokunmatik multimedya ekranı o kadar fonksiyonel ve direksiyondan bir çıt uzaklıkta olduğundan tercih size kalmış.  Güçlü klima, teknolojisiyle yanızca ısıtma soğutma değil ciddi bir iklimlendirme yapıyor.

Renault Espace uygun yerden yükseklik ile illada dügün yollarda değil ailenizle birlikte doğayla bir arada olduğunuz rotalarıda rahatlıkla düşleyebileceğiniz bir Crossover. Önde 2 kişi ortada 3 kişi ve arkada 2 kişilik konumuyla kalabalık ailelerin gözde tercihi olabilir.  Türkiye ye ne zaman gelebileceği konusunda bilgi verilmeyen araçın önceki modelininde Türkiye’de satılmadığını hatırlatalım. Motor seçeneklerinde 1.6 Dizel otomatik yada manuel seçenekler bulunuyor.

Renault Espace Bagaj açısından da oldukça etkileyici. Yükleme tıpkı bir ticari araçın maksimum kapasite yüklenmesin imkan verecek şekilde dizayn edilmiş. Arka katlanabilen koltuklarla bagaj düz bir yüzeyle sahip oluyor.  Hacmi bir anda ciddi bir büyüme ile büyük yükleriniz için dahi uygun olabiliyor.

Renault Espace Özellikleri ve Fotoğraf Galerisi için Lütfen Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir