2019 Skoda Scala Fiyat ve Özellikleri

Skoda’nın segmentindeki çarpıcı aracı Skoda Scala Özellikleri, Yakıt Tüketimi, Teknik Özellikleri ve Uygun Fiyatı ile Piyasada ciddi bir pazar kapacak.

Škoda, kompakt otomobil segmentini Scala ile tamamen yeniden tanımladı. Adından da anlaşılacağı gibi, markanın yeni Skoda Scala ile öne çıkması hedefleniyor: “Scala” kelimesi Latince’den geliyor ve “merdiven”, “merdiven” veya “ölçek” anlamına geliyor.

Scala, 66 kW (90 PS) ile 110 kW (150 PS) arasında güç çıkışı, yüksek seviyede aktif ve pasif güvenlik, tam LED farlar ve arka lambalar içeren beş motor seçeneğine sahiptir. Buna ek olarak, Bagaj ve yolcuların yanı sıra Simply Clever özelliklerinin de bulunduğu zengin bir mekandır – onu gerçek bir Škoda yapar.

Sportif ve zarif bir tasarıma sahip olan Škoda Scala, duygusal bir çekiciliğe sahiptir ve KAMIQ’a ek olarak, Avrupa’da markaları yerine bagaj kapağında Škoda harflerini taşıyan ilk Škoda üretim modelidir. Blok yazı özellikle, İfade ve Görüntü paketlerinde yer alan genişletilmiş arka pencerede kendi başına gelir. Tam LED farlar ve arka lambaların yanı sıra dinamik arka göstergeler, 18 inç ölçüye kadar aerodinamik olarak optimize edilmiş alaşım jantlar ve mevcut on iki gövde renginde olduğu gibi otomobilin çarpıcı görünümüne de katkıda bulunur.

Opsiyonel Spor Şasi Kontrolü, yeni Scala’da Škoda’da tanıtıldı; Sportif şasi standart versiyondan 15 mm daha alçaktır ve Sürüş Modu Seçimi kullanılarak Normal veya Spor olarak ayarlanabilir. Silindir kapasiteleri 1.0 veya 1.5 L olan ve üç litrelik TDI motorlu üç TSI benzinli motor, 70 ila 110 kW (95 ila 150 PS) güç çıkışı sunar; 2019’un dördüncü çeyreğinde 66 kW (90 PS) üreten bir 1.0 G-TEC takip edilecek ve çevre dostu doğal gaz (CNG) üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Hepsi Euro 6d-TEMP emisyon standardını karşılar ve manuel bir vites kutusu (5- veya 6 vitesli) veya 7 vitesli bir DSG ile birleştirilebilir. Tüm benzinli motorlarda bir benzin partikül filtresi bulunur. 1.6 TDI, dizel partikül filtresi ile donatılmıştır.

2019 Skoda Scala Fiyat Listesi

Skoda Scalahenüz Türkiye’de satışa sunulmuyor. İngilteredeki Fiyatları £16,500 başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir