2019 Skoda Sunroq Concept Özellikleri Açıklandı Seri Üretimde Fiyat Ne olmalı?

Skoda’dan sıra dışı bir konspet convertable araç. Škoda Sunroq Concept gerçek bir Cabrio,tasarımına sahip. Aynı zamanda oldukça kompakt bir yapıya sahip.

Skoda kompakt cabrio araç isteyenler için konsept bir araç tasarladı. Skoda Sunroq Concpt’in tasarımı 2017’de Ekim ayında başladı. 2018 haziran ayına gelindiğinde ise  Mladá Boleslav’daki okul atölyeleri, piyasadaki boşluğu doldurmak için gerekenlere sahip yeni bir öğrenci aracı olan Škoda Sunroq’u dizaynı ve teknolojik alt yapısı hazırlanmış oldu. tasarladı. Yaklaşık beş yıl boyunca, Azubi Car projesi, Škoda’nın eğitim tesislerinde öğrencileri bir araya getirmeye ve benzersiz bir otomobil konsepti tasarlamaya ve yeni bir Škoda’yı dünyaya getirmek için profesyonellerle bir araya getirmeye teşvik etti.

Öğrenci ve Profesyonellerle oluşturulan ekiple ortaya muhteşem bir konsept araç geliştirilmiş oldu. Sunroq sadece tasarım boyutunda değil glişmiş teknolojilerin kullanılmasıylada farklı bir boyut kazanmış oluyor. Skoda Sunroq Concept Orijinal SUV motoru sayesinde, 8,6 saniyede 100 km’ye ulaşmanız içten bile değil. Aracın Maksimum hızı ise 195 km’ye kadar çıkabiliyor.

Skoda Sunroq Concept Fiyatı Seri Üretime Geçtiğinde Ne Olmalı?

Öncelikle bu aracın konsept olarak kalıp kalmayacağı henüz netlik kazanmadı. Seri üretimde bazı parçalar değişebilir ve tasarımda farklılık gösterebilir. Kompst SUV ama aynı zamanda Cabrio tasarımına sahip bu aracın fiyatı için bir şey söylemek oldukça zor. Skoda Fiyat politikasına göre hem uygun fiyatlı hemde kaliteli olması lazım. SUV segmentinde olmasada rakipler Fiat 124 Spider yada Mazda MX 5 olduğu varsayarsak fiyatlarında 150.000 TL altında olmaması gerektiğini düşünüypruz. tabi motoru ve donanım versiyonu olarak başlangıç modeli için.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir