2021 Skoda Octavia Scout Fiyat ve Özellikleri

Karizmatik Octavia Scout yeni modeli ile özellikleriyle çok daha yakışıklı. 2021 Skoda Octavia Scout  bir station wagon’dan çok daha fazlası. Fiyat Performans anlamında da bu tarzı isteyenler için ciddi bir opsiyon olarak karşımıza çıkıyor.

Arazide de yüksek performans gösterecek. Scout en çok satılan dördüncü neslini tanıtıyor. Yeni Škoda Octavia Scout için beş dizel veya benzinli motor seçeneği ve hafif hibrit teknolojisine sahip. Gövde uygulamalarına ve arazi stiline sahip station, artık yalnızca dört tekerlekten çekişle değil, şimdi önden çekişle de sunuluyor.

Octavia Scout, daha büyük bir iç mekan, daha fazla konfor sunuyor. En yüksek düzeyde aktif ve pasif güvenlik ve modern bağlantı özellikleri gibi mevcut neslin sağladığı tüm yükseltmelerden de yararlanıyor. Skoda Octavia Scout dışında, tüm varyantlar hatchback veya COMBI olarak mevcuttur.  Modelin güç aktarım sistemi portföyü artık her zamankinden daha büyüktür. Ürün gamında verimli dizel ve benzinli motorlar ve çevre dostu sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ile çalışmak üzere tasarlanan Octavia G-TEC’in olarakta var. Ayrıca ilk kez elektrikli motorlar da bulunuyor. Octavia iV plug-in hibrid 150 kW (204 PS) sistem çıkışı üretirken, Octavia RS iV 180 kW (245 PS) güç sağlar. Octavia e-TEC, hafif hibrit teknolojisine sahip ilk Škoda modelidir ve 48V kayış tahrikli marş motoru ve 48V lityum iyon pil kullanır. Bu model için mevcut motorlar sırasıyla 81 kW (110 PS) ve 110 kW (150 PS) üretir.

Skoda Octavia Scout Özellikleri

Scout; DSG ile donatılmış en çok satanlar olarak tercih ediliyor.  Çarpışma Önleme Yardımı, Dönüş Yardımı ve Çıkış Uyarısı (2021 ilkbaharından itibaren mevcuttur) gibi yeni yardım sistemleri mevcuttur. Yerel Trafik Uyarısı, Octavia Scout’taki yolculukların daha da güvenli olduğu anlamına gelir. Yeni model şimdi tam LED Matrix farlarla piyasada ve sürücünün uzun farı her zaman açık bırakmasına olanak tanıyor. Ayrıca dinamik göstergelere değil, aynı zamanda animasyonlu bir Coming / Leaving Home işlevine sahip olan tam LED arka lambalarla opsiyonel alınabilir.

Octavia Scout’ta yeni ve geliştirilmiş yardım sistemleri

Dördüncü nesil Octavia’nın diğer yeni ve geliştirilmiş destek sistemleri de Skoda Octavia Scout için mevcuttur. Side Assist, sürücüyü 70 m mesafeye kadar arkadan yaklaşan veya kör noktadayken uyarır. Ayrıca otoyollarda ve ikili yollarda kazaların önlenmesine yardımcı olur. Kentsel ortamlarda Ön Asistan – Öngörücü Yaya ve Bisikletçi Koruması dahil – çarpışmalara karşı görsel, akustik ve nazikçe fren uygulayarak uyarıyor ve gerektiğinde aracı yavaşlatıyor. Trafik yönünde hareket eden ve duran araçları, ayrıca otomobilin önünde hareket eden bisikletlileri ve insanları algılar.

2021 Skoda Octavia Scout Fiyat Listesi;

Octavia Scout fiyatları 2021 İlk bahar aylarında netleşecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir