2017 Smart fortwo Cabrio Electric Drive Fiyat ve Özellikleri Ne Olacak

Smart fortwo Cabrio Electric Drive tam anlamıyla küçük kabrio ve şirin olarak tanımlanabilir. Elektrikli olması ve çevre dostu yapısıyla da ayrı bir çekiciliği var.

Smart fortwo Cabrio Electric Drive elektrikli tahrik bir araç. Smart yanma motorları ve saf pil elektrikli sürücü ile model yelpazesini sunmak için dünya çapında tek otomobil üreticisidir. Akıllı fortwo cabrio, piyasadaki tek elektrikli cabriolet. 160 Nm’lik torkla 60 kW’lık elektrikli otomobil son derece hızlı tepki veren bir ivme ile ön plana çıkıyor.

Smart fortwo Cabrio Electric Türkiye satışa sunulmuyor ama Smart’In diğer modellerine istinaden fiyat listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Smart Fiyat Listesi Yakıt Vites Fiyat
Smart Forfour 1.0 71 BG Benzin Otomatik 77.600
Smart Forfour Turbo 1.0 90 BG Benzin Otomatik 80.300
Smart Fortwo Cabrio Turbo 1.0 90 BG Benzin Otomatik 86.600
Smart Fortwo Coupe 1.0 71 BG Benzin Otomatik 74.500

Smart fortwo Cabrio Electric Drive tam şarj olduğunda, NEDC’ye uygun şekilde yaklaşık 160 kilometre mesafe katedebiliyor. Bu oranda Şehir içi kullanımda son derece yeterli bir oran.

Smart fortwo Cabrio Electric Drive  iki kat daha hızlı şarj edilebilir (ülke sürümüne ve elektrik şebekesine bağlı olarak).Yeni hızlı şarj cihazı (opsiyonel olarak 2017’den itibaren mevcut) ile araç az 45 dakika içinde tamamen şarj edilebilir konumda (ülke versiyonuna ve elektrik şebekesine bağlı olarak).
Akıllı elektrikli sürüş: çevik, sessiz ve yerel emisyonsuz şehir içi sürüş

Smart fortwo Cabrio Electric Drive 6.95 metreye kadar ultra-küçük dönüş dairesi ile mükemmel bir manevra kabiliyetine sahip. Araç müşterinin akıllı elektrikli sürücüsünü kişiselleştirmesini kolaylaştıran çok çeşitli renk ve opsiyonel çok sayıda donanımla ilgili ülkelerde satışa sunuluyor.

Smart fortwo Cabrio Electric Drive Şarj etme süresi elektrikli araç müşterileri için önemli bir özellik.  Smart büyük gelişmelere sahiptir. Tüm modellerde standart olarak yeni, güçlü bir şarj cihazı bulunur. ABD’de ve İngiltere’de şarj süresi 2,5 saattir – selefinin yarısı kadardır. Tek fazlı alternatif akım nedeniyle farklı bir şarj cihazına ihtiyaç duyulan Almanya’da, akıllı elektrikli tahrik, evdeki bir prizde% 40 daha hızlı bir şekilde şarj edilebilir. “Akıllı kontrol” uygulaması ile şarj işlemi elverişli bir şekilde uzaktan izlenebilir, uygulama da akıllı şarj gibi birçok fonksiyon içerir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir