2017 SsangYong Korando Özellikleri Belli Oldu Fiyat Ne olabilir?

SsangYong Kompakt SUV segmentinde daha modern tasarım ve teknolojik özelliklerle SsangYong Korando özellikleri ile SUV pazarındaki gücünü geliştirmeye hazırlanıyor. SsangYong Korando Kompakt Yapısı, Gelişmiş süspansiyon sistemi ve iç tasarımda teknolojik özellikleriyle bulunduğu segmente güçlü bir giriş yapacak.

SsangYong Korando Dış Tasarım Özellikleri;

SsangYong Korando Önde geniş ızgarası çiftli korm çubuklarla destekleniyor. yüksek tampon ve yanlarda sportif sis farları SUV yapısını geliştirici özelliklere sahip.  Görünürlüğü artırmak için ayrı mercekli 11 adet yüksek parlaklıkta LED lambalar kullanılmış.2 tonluk çekme kapasitesiyle SsangYong Korando, karavan ve benzeri treylerinin çekilmesini kolaylıkla yerine getirebilmektedir.

SsangYong Korando İç Dizayn Özellikleri;

SsangYong Korandonun içine oturur oturmaz ergonomik olarak tasarlanmış yeni bir direksiyon simidi gözünüze çarpıyor. Kolay okunabilir hız ve devir göstergesi. İstenirse direksiyon simidi üzerinden de kontrol edilebilen multimedya ekranı Kompakt yapısına karşın tüm yolcular için yeterli bir bacak mesafesi sunuyor. Ayrıca nerdeyse düz zemin geniş bagaj malzeme ekipman hatta sevdiğiniz köpekleriniz için dahi yeterli bir hacim sunuyor. Bu hacim katlamalarla birlikte 1.312 lt kadar varabiliyor.

SsangYong Korando’nun tüm versiyonlarında, elektrik süpürgesi lambaları, RDS radyo ve iPod ve Bluetooth bağlantısı, klima, renkli cam ve tavan rayları bulunan elektrikli ve ısıtmalı kapı aynaları yer alıyor. ELX, ön ve arka park sensörleri, arka görüş kamerası, 7 “dokunmatik ekran, RDS radyo ve TomTom navigasyon sistemi, yeni 18” elmas kesme diskleri, deri koltuklar, ısıtmalı direksiyon ve ısıtmalı ön & Arka koltuklar konfor seviyesini oldukça arttırıcı diğer faktörler.

SsangYong Korando Motor Özellikleri;

Yeni SsangYong Korando, turbo şarjlı, Euro 6 uyumlu 2,2 litrelik dizel yakıt bir motorla sürüş sağlıyor. Maksimum güç 178ps ve tork 400Nm, azami 1,400rpm’den tork ile performanstan ödün vermiyor. İlk Kalkış anından itibaren pürüzsüz ve ilerici sürüş için 2,800rpm’e kadar geniş bir aralıkta tutulmuş. Motor seri akıcı, dinamik vites değiştirebilen bir şanzıman yapısına sahip. Rahat sürüş ve hızlı ivmelenme için 6 ileri manuel veya isteğe bağlı 6 vitesli Aisin otomatik şanzıman ile alınabiliyor. SsangYong Korando 4x2e ön tekerlekten çekiş yada 4×4 Tekerle çekiş sistemi ile alınabiliyor.

SsangYong Korando Fiyat Listesi Ne Olabilir?

SsangYong Korando’da dört farklı model var: Henüz Türkiyeye gelmeden SsangYong Korando’nun Yurtdışı fiyatı İki tekerlekten çekiş SE £ 17,000; SE 4×4, £ 18,500; ELX 4×4, £ 22,000; Ve ELX, otomatik şanzıman ile 23.500 £. buluyor. Türkiye SsangYong Korando Sports (Yani Pick-Up versiyonları satışta)

SsangYong Korando Sports (Pick-Up) Eski kasa Fiyat Listesi

SSangYong Korando Sports Fiyat Listesi Yakıt Vites Fiyat
Ssangyong Korando Sports 2.0 4×2 AT Full Dizel Otomatik 85.950
Ssangyong Korando Sports 2.0 4×2 AT Full (Uzun Kasa) Dizel Otomatik 87.900
Ssangyong Korando Sports 2.0 4×2 MT Full Dizel Düz 79.650
Ssangyong Korando Sports 2.0 4×2 MT Full (Uzun Kasa) Dizel Düz 81.600
Ssangyong Korando Sports 2.0 4×4 AT Full (Uzun Kasa) Dizel Otomatik 94.000
Ssangyong Korando Sports 2.0 4×4 MT Full (Uzun Kasa) Dizel Düz 88.150

Buna göre SsangYong Korando Fiyatlarınında Eğer Türkiyeye getirilirse Eski kasa ve Pick Upversiyonunun üzerinde fiyatlanması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir