2017 SsangYong Rodius Fiyat ve Özellikleri

SsangYong Rodius Geniş bir aile yolculuk aracı olarak tanımlanabilir. Rahat rahat 7 kişinin oturabileceği pek çok özellikleri ve Fiyat performans denkleminde dolu dolu olan bir araç. Rodius kişinin rahat bir şekilde giriş çıkışlarının organize edilmesi için katlanabilir koltuklarıyla özel eşya taşıma alanıyla rahatlık ve konforu değiştirilebilir iç hacmi birlikte sunuyor.

SsangYong Rodius Fiyat Listesi

Ssangyong Rodius Fiyat Listesi  Fiyat
Rodius D2.0 4×2 AT Full 169.000 TRY

SsangYong Rodius Dış Tasarım Özellikleri;

SsangYong-Rodius-6SsangYong Rodius ön ızgarası geniş bir yapıya sahip. SsangYong amblemi ortada kromajlı ızgarada belirgin bir görünüşü var. Geniş ızgara yanda farlarla birleşmiş durumda. Tamponda Kromaj detaylar dikkat çekiyor. Tampon yanlarında sis farlarıda aracın duruşuna katkı sağlıyor. SsangYong Rodius yan tarafı sade en alt kısımınde dışardan darbeleri çizik bırakmayacak bir yapıyla zenginleştirilmiş. Rodius’un arkası oldukça sade geniş yüklerin rahatlıkla yüklenmesi için bagajın açılma oranı oldukça iyi düzenlenmiş. Araç bir SUV olmamasına karşın yerden yüksekliği ve sportif duruşuyla geniş aile aracı ve SUV arası bir araç arayanlar için ideal sayılabilir.

SsangYong Rodius Uzunluk Ölçüleri

SsangYong Rodius Ölçüleri
Uzunluk (mm) 5130
Genişlik (mm) 1915
Yükseklik (mm) (Tavan Çıtası Dahil) 1815 (1850)
Dingil Mesafesi (mm) 3000
Tekerlek İzi (Ön / Arka) (mm) 1610 / 1620
Askı Mesafesi (Ön / Arka) (mm) 975 / 1155
Yerden Yükseklik (Ön / Arka) (mm) 185 / 200
Minimum Dönüş Yarı Çapı (mt) 6,1

SsangYong Rodius İç Dizayn Özellikleri;

SsangYong-Rodius-17SsangYong Rodius’un iç hacmi gerçekten çok geniş. Tam 7 kişinin yolculuk yapabileceği Rodius hem konforlu hemde uzun yolculuklarda ihtiyaç duyabileceğiniz küçük eşyalar için birçok yerde gözü olan geniş bir araç. Bagaj hacmi, ihtiyaca göre koltuklar değişik açılarda yatırılarak en ideal şekilde kullanılabilir. Rodius’un ön ve arka bölümünün havalandırması iki ayrı fanla birbirinden bağımsız şekilde kullanılabilir. LED aydınlatma, göstergelerin daha okunur olmasını ve şık görünmesini sağlar. Sürücü ve misafirlerin güvenliği, aktif ve pasif güvenlik tedbirleriyle maksimum oranda sağlanır. SsangYong gerçekten uzun yolculuklarda ailecek sehayat etmek için ideal. Bizce tek eksik bu kadar donanımlı bir araçta Multimedya sisteminin olmaması. Artık en basit araçlarda dahi gelişmiş multimedya ekran ve özellikleri varken Rodius’un bu eksikliği de bir sonraki versiyonda fazlasıyla tamamlayacağını düşünüyoruz.

SsangYong Rodius Yakıt Tüketimi;

SsangYong Rodius Modelleri 4×2 AT Full
Yakıt Türü Otomatik
Vites Türü Dizel
SsangYong Rodius Şehir İçi Yakıt Tüketimi (lt / 100 km) 9,9
SsangYong Rodius Şehir Dışı Yakıt Tüketimi (lt / 100km) 6,6
SsangYong Rodius Ortalama yakıt Tüketimi  (lt/100 km) 7,8
Co2 (g / km) 205

SsangYong Rodius Motor Özellikleri;

SsangYong Rodius’ta, yüksek performans sağlayan, sessiz ve yakıt tüketiminde cimri bir motor görev alıyor. Düşük devirlerde yüksek tork, Rodius’un hareketini kolaylaştırarak, performansın artmasını sağlıyor. Şanzıman ile son derece uyumlu motor, sürücüsüne üstün sürüş zevki sunuyor. Dengeli tasarlanan ağırlık dağılımı ile birleşen 2WD ve 4WD çekiş sistemleri mükemmel yol tutuş ve keyifli sürüş deneyimleri sunar. Mercedes-Benz tarafından üretilmiş triptonik şanzıman, yumuşak ve sessiz bir sürüş sağlar. Gelişmiş Yapay Zeka (AI) programı sürücünün kullanım özelliklerini kaydeder ve istediklerini önceden tahmin eder. En verimli vites değiştirme özelliği yüksek hızlarda en iyi sürüş performansını sunar ve yakıt verimliliğini arttırır.

SsangYong Rodius Performans Özellikleri;

SsangYong Rexton W Modelleri 4×2 AT Full
Maksimum Hız (Km / saat) 181
Maksimum Güç (kw/devir) 114 / 3400 ~ 4000
Maksimum Güç (ps/devir) 155 / 3400 ~ 4000
MaksimumTork (Nm/devir) 360 / 1500 ~ 2800
Maksimum Tork (kg/m/devir) 36,7 / 1500 ~ 2800
Maksimum Torku (Nm/devir) 190 / 1000

SsangYong Rodius Teknik Özellikleri

SsangYong Rexton W Modelleri 4×2 AT Full
Tip SW200 w/CDPF
Yakıt Dizel
Silindir Hacmi 1998
Çap x Strok (mm) 86,2 x 85,6
Subap Mekanizması 16,5:1
Silindir Adedi 4

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir