2020 Toyota Tacoma Fiyat ve Özellikleri

Toyota’nın Amerikada En çok satan Pick-UP model Toyota Tacoma yenilendi. 2020 Model Toyota Tacoma Fiyat ve Özellikleri ile yine Amerikada en çok satan Pick-Up model arasında favoriler arasında gösteriliyor.

Amerika’nın 13 yıl üst üste en çok satan orta boy pikapı olan Toyota Tacoma, kupa kasasına hayran kalmayı bırakmıyor. Bunun yerine, 2020 Tacoma’yı her zamankinden daha cazip ve daha rekabetçi kılan yeni teknoloji, stil, konfor ve rahatlık özellikleriyle gagalama düzeninin üstündeki yerini korumak istiyor.

Toyota Tocama Fiyat Listesi

Totoya Tacoma 2019 Modeli 25.850 USD’den başlıyor. 2020 modelininde 26-27000 USD’den başlanması bekleniyor. (Amerika Fiyatları- Toyota Tacoma Türkiye’de satışı bulunmamaktadır.) 

Toyota’nın efsanevi çöl yarış kamyonlarından esinlenen bir tasarıma sahip üçüncü nesil Tacoma, “sıkı çalış, sıkı çalış” etiyosunu doğru bir şekilde tanımlar. 32 farklı konfigürasyonda mevcut olan 2020 Toyota Tacoma, her mevsim ve sebepler için bir model sunar. Altı model sınıfı şunları içerir: işe hazır SR; yüksek stil, yüksek değerli SR5; atletik TRD Sport; maceracı TRD Off-Road; nihai off-road TRD Pro; ve çizgi üstü Limited.

Tüm Tacoma modelleri, Yaya Algılama Öncesi Çarpışma Sistemi, Yüksek Hızlı Dinamik Radar Seyir Kontrolü (DRCC), Şeritten Ayrılma Uyarısı ve Otomatik Yüksek Kirişler içeren Toyota Safety Sense P (TSS-P) ile standart olarak gelir.

Çoğu 2020 Tacoma, her bir model sınıfına göre detaylandırılmış ayrıntılara sahip yeni bir ön ızgara tasarımını sunarken her Toyota Tacoma, revize edilmiş bir taillamp tasarımına sahip olacak. Tacoma’nın geniş kabinde, yeni, daha büyük bir multimedya dokunmatik ekran Apple CarPlay, Android Auto ve Amazon Alexa uyumluluğu içeriyor. SR sınıfı 7 inç dokunmatik ekrana sahipken diğerleri 8 inç dokunmatik ekrana sahip.

Multimedya güncellemesine ek olarak, 2020 SR, yeni aralıklı ön cam silecekleri ve mevcut LED yatak lambasının rahatlığını da sunuyor. 2019 için tanıtılan ve 2020’ye geri dönen SX yükseltme paketi, SR Access Cab’ı ızgara, far çevresi, aşırı ateşleyiciler, 16 inç alaşım jantlar, ayna kapakları ve kapı gibi şık karartma özelliklerine sahip yüksek değerli bir spor kamyonuna dönüştürüyor işler.

acoma 4 × 4 modellerinde, 4WDemand yarı zamanlı dört tekerlekten çekişli elektronik kontrollü bir transfer kutusu ve bir Otomatik Sınırlı Kayma Diferansiyeli (Auto LSD) veya elektronik olarak kontrol edilen bir kilitleme arka diferansiyelini kullanır. Otomatik LSD, düşük hızlarda çalıştırıldığında mekanik sınırlı kayma diferansiyel gibi çalışan elektronik, frenle çalıştırılan bir sistemdir. TRD Off Road ve Pro modelleri, arazi koşullarında üstün çekiş sağlamak için seçilebilir, elektronik olarak kontrol edilen bir kilitleme arka diferansiyeline sahiptir.

Mevcut Çekme Paketi (tüm V6 modellerinde standarttır), Sınıf IV Çekme Alıcı Bağlantısı, motor yağı soğutucusu, şanzıman yağı soğutucusu (sadece otomatik şanzıman), hidrolik direksiyon soğutucusu, 130 amp alternatör, 4- ve 7 pimli konektör içerir ve Treyler-Sway Kontrolü (TSC).

FOX 2,5 inç iç bypass şoku TRD tarafından ayarlandı
1 inç ön kaldırma ile TRD ayarlı ön yaylar
Aşamalı oranlı yol dışı yaprak yaylı TRD ayarlı arka süspansiyon
Kırmızı TRD yazı ile TRD Pro alüminyum ön kızak plakası
Sıralı dönüş sinyallerine sahip LED farlar TRD Pro uçları
Sert Sanayi LED sis farları
Siyah çerçeveli projektör huzmeli farlar, LED gündüz yanan farlar (DRL) ve otomatik açma / kapama özelliği
Siyah çerçeveli arka farlar
TRD Off-Road’a göre 1 inç daha geniş iz genişliği sağlayan 16 inç TRD siyah alaşım jantlar (2020 için yeni, daha hafif tasarım)
Goodyear Wrangler All-Terrain Kevlar takviyeli lastikler
TRD Pro kaput kepçe
Özel TRD Pro Rozeti
TRD ayarlı kedi sırtlı egzoz
İçinde, Toyota Tacoma TRD Pro bl

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir