2019 Volkswagen T-Cross Özellikleri Açıkladı Fiyat Ne Olmalı?

Volkswagen Cross Over modelinde iddialı bir araç tasarladı. Volkswagen T-Cross Tarzı ve Fiyat listesi skalası ile beğenleri çekecek. Volkswagen T-Cross Özellikleri kompakt isteyenler için SUV isteyenler için alternatif bir araç olacaktır.

Volkswagen T-Cross ile Volkswagen yeni bir SUV modeli daha tanıttı: daha kısa ve dolayısıyla T-Roc’dan daha uygun ve Tiguan’dan bile daha kompakt.

Volkswagen T-Cross Özellikleri

Volkswagen T-Cross, tahrik edilen ön aksın öne doğru yerleştirilmesine izin veren modüler enine matrise (MQB) dayanmaktadır. 4,11 metre toplam araç uzunluğu ile 2.56 metrelik dingil mesafesi nispeten cömerttir ve beş kişi için yeterli alana sahip geniş bir iç mekana sahiptir. İç mekanda mümkün olan en fazla çok yönlülük için, kayan arka koltuk daha fazla yolcu bacağı veya daha fazla bagaj alanı sağlayacak şekilde 14 santimetre kadar ayarlanabilir. Bagaj bölmesi 385 ila 455 litre arasındadır. Tamamen veya kısmen katlanan arka koltuk sırtlığı sayesinde, göz açıp kapayıncaya kadar 1.281 litreye kadar depolama hacmi ile düz bir yükleme alanı oluşturmak mümkündür.

Volkswagen T-Cross Motor Özellikleri

Yeni Volkswagen T-Cross, dört turboşarjlı motor seçeneğine sahiptir: üç benzinli ve bir dizel. Benzin partikül filtreli iki adet 1.0 TSI üç silindirli benzinli motorlar 70 kW / 95 PS veya 85 kW / 115 PS üretir. Üst model 110 kW / 150 PS ile 1.5 TSI dört silindirli motordur. Aralığı tamamlayan 70 kW / 95 PS ile 1.6 TDI dört silindirli motordur. Tüm motorlar en son Euro 6d-TEMP emisyon standardına uygundur.

Volkswagen T-Cross Fiyat Listesi Ne olabilir?

Dünya prömiyerini sunulan Volkswagen T-Cross modelinin henüz Fiyatları belli değildir.  Kasım 2018’de başlangıç olan Tiguan modeli 168.700 TL satışmaktadır. Türkiye’nin ne zaman gelişi henüz T-Cross modelinin fiyatlarının Kasım 2018′ oranlarsak 140.000-150.000 TL başlayacağını düşünüyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir