2020 Volkswagen e-Up Fiyat ve Özellikleri

Volkswagen Elektirikli araç Hem uygun Fiyatlı hemdeFiyat Performans denkleminde oldukça tercih edilebilir. 2020 Volkswagen e-Up Özelllikleri teknolojik olarak gelişmiş. Fiyat olarak diğer aynı segmentteki araçlar kategorisinde de makul bir araç.

Yeni VW e-Up Artan menzil, daha düşük fiyat: Volkswagen,yeni model e-up’ı tanıttı! Yeni bataryası, elektrikle çalışan bu kompakt aracın gerçek sürüş koşullarında 260 km’ye kadar menzile sahip olabileceği anlamına geliyor. Yenilenen e-up! 2019 kışında, Avrupa’daki galerilere, sübvansiyonların hala çekileceği Almanya’nın fiyatı 21.975 Eu’dan başlayacak. Leasing ve finansman oranları ile işletme maliyetleri de oldukça düşüktür ve bu da markanın en küçük elektrikli aracı Volkswagen e-mobility dünyasına çekici bir giriş modeli yapar.

2020 Volkswagen e-Up Özellikleri

Yeni VW e-Up aküsü aynı görünüyor, ancak yenilenen e-up batarya hücreleri ile içinde tamamen yeni bir şey var! önceki modele göre çok daha yüksek bir enerji yoğunluğu sunuyor. Brüt kapasitesi neredeyse iki katına çıktı, 18,7 – 36,8 kWh (32,3 kWh kullanılabilir enerjiye karşılık geliyor). Ortalama 12,9 – 12,7 kWh / 100 km enerji tüketimi ile e-up! Gerçek sürüş koşullarında, bir akü şarjından 260 km’ye kadar menzil sağlar. Batarya boşaldığında, doğru akımla yalnızca bir saat içinde% 80 şarj edilebilir; Bunun için gerekli olan CCS şarj bağlantısı bir seçenek olarak mevcuttur. Alternatif akımı kullanarak, 7,2 kW’lık bir sokette% 80 şarj elde etmek dört saatten fazla sürüyor.

11.9 saniyede 100 km / s hıza ulaşan çevik bir sprinter

Volkswagen e-up! Kompakt ama tamamen biçimlendirilmiş, dört kişilik alan – ve sürücü için çok eğlenceli. Zirvede, elektrik motoru 61 kW (83 PS) güç veriyor ve sabit bir başlangıçtan itibaren, tek hızlı bir dişli kutusu üzerinden ön aksa güçlü bir 212 Nm tork gönderiyor. 0’dan 100 km / saate kadar sürat 11.9 saniye sürüyor; hızlanma 130 km / s’de durur. Sürücü, üç sürüş profili ve beş enerji geri kazanım seviyesi arasında seçim yapabilir. Büyük lityum-iyon akü, aracın tabanının altına yerleştirilerek, düşük ağırlık merkezi ve çevik yol tutuşu sağlanır. Altı hava yastığı ve yeni Şerit Yardımı şerit tutma asistanı ile en küçük Volkswagen bile standart olarak yüksek güvenlik seviyesine sahiptir.

2020 Volkswagen e-Up Fiyatları

Volkswagen e-Up modelleri Türkiye satışta henüz değil. Ancak Almanya’daki 2020 Volkswagen e-Up Lease ile aylık 159 Euro ile satışta. e-up 21.975 Euro ve e-Up “Style” 23.000 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışta.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir