2020 Volkswagen Jetta Fiyat ve Özellikleri

Volkswagen binek araba segmentinde en çok tercih edilen modellerden Jetta baştan sona yenilendi. 2020 Volkswagen Jetta Daha tok karizmatik ve teknolojik özellikleri ile yine gözde modellerden biri olacak. 2020 Volkswagen Jetta Fiyat performans denkleminde aynı segmentteki araçlara nazaran marka tercihleri arasında da öne çıkabilecek gibi gözüküyor.

Volkswagen Jetta yedinci nesli. Artık çok daha fazla iç hacmi, yakıt tüketiminde daha cimri, çekici hatları çizgilerde keskinleştirilmiş. Jetta MQB platformu üzerinde tasarlanmış.

VW Jetta Ön tarafta C şekilli Led farlar ve yeni bir ızgara tasarlanmış. Arka tarafta ise lambalar, egzoz çıkışları gizlenmiş ve daha modern bir şekilde. Aracın uzunluğu ve genişliği biraz daha artmış. Jetta’nın geniş bagaj hacmi zaten bagaj kapasitesi aynı tutulmuş.

İç hacimde teknolojik yenilikler ve çarpıcı bir konsol ile karşımıza çıkıyor. 10 renk ortam aydınlatması, önceki modele nazaran daha büyük bir ekran ile göz dolduruyor. Dijital kokpit teknoloji sevenler için oldukça çekici. Akıllı telefonlarla bağlanma Bluetooth özellikleri ile gelişmiş özellikler açısından oldukça tercih edilecektir.

Güvenik anlamında da bir çok geliştirmeler yapılmış. Acil fren sistemi, çarpışma uyarı sistemi, cruise control, kör nokta uyarı sistemi ve şerit takip sistemi gibi teknolojiler de Yeni Volkswagen Jetta’ nın özellikleri sayılabiliyor.

2020 Volkwagen Jetta Fiyatı Listesi Ne Olacak?

Yeni Jetta’nın Türkiye geliş için biraz daha vakit olacak gözüküyor. Ancak Amerika’ da 18.545 dolardan başlayan fiyatlar Jetta gelişmiş özelliklerle yine satış rekorları kıracak gibi gözüküyor. 2020  Jetta S bazında kompakt otomobil sınıfı için ortalamanın altında olan 18.895 $ ‘lık bir başlangıç fiyatı var. Döşeme merdivenine tırmandığınızda fiyatlar yükselirken, SEL Premium serisi 27.945 dolardan başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir