Volco XC Coupe Concept Özellikleri

SUV git gide daha çok tercih edilen bir segment haline geldi. Volco XC Coupe Concept ile bu segmente ilk defa bir SUV aracın Coupe olarakta tasarlanabileceğini Konsept te olsa göstermiş oldu. Volsa tasarımcıları aynı mona lisa tablosundaki gibi bu araçta hem sert hem yumuşak hatları algılatmayı son derece iyi bir şekilde başarmışlar.  Tasarım hem agresif sert çizgilere sahipken aynı zamanda yumuşak ve soft bir geçişle bütünleştirilmiş. Ön Izgarada büyük Volvo Amblemi Yeni Teknolojik Led far tasarımı yekpare Coupe’lara özgü kapı camları üstte araça özel extra bir bagaj hacmi son derece farklı bir araça baktığınıı hissettiriyor.

Volco XC Coupe Concept aradan baktığınızda gaeniş yapının iç hacme doğru ne kadar farklı biçimlendiğini net görebiliyorsunuz.  Tamamen konsept olarak hazırlanan araç aslında geleceğin SUV modelleri hakkında bilgi veriyor. XC90 Xc60 ve yeni gündeme giren Xc40’ın öncü çalışmaları ve ilham noktası bu araçta daha net belirlenmiş.

Motor özellikleri hakkında net bilgi verilmeyen araç Multimedya özellikleri anlamında da son teknoloji özelliklerinin kullanıldığına dair işaretler veriyor. Anlaşılan oki Ticari olarak bir SUV Coupe görmek için henüz zamanda ihtiyaç var. Ama Özellikleri ve görünüş tasarımının nasıl olabileceğine dair Volvo; Volco XC Coupe Concept mükemmel bir çalışma yapmış.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir