2017 Nissan 370Z Coupe Fiyat ve Özellikleri

Safkan bir performans aracında ne ararsınız. Aklınıza ilk gelen hayal bile olsa tanımlamaya çalışın. Şimdi gözlerinizin önüne Nissan 370Z Coupe’u getirin tam olarak örtüştüğünü görebilirsiniz.

Nissan 370Z®, 4. nesil VQ V6 motordan güç alır. Katıksız salt kas için 3.7 litrelik yer değişimi ile bu 332 hp dinamo, yakıt verimliliği sağlayan tam bir performans motoru pedalınızın altındadır.  Motor optimize edilen gücü daha hızlı tepki ve daha geniş bir tork eğrisi için vana asansörünü ve zamanlamasını sürekli olarak ayarlayan gelişmiş Değişken Vana ve Kaldırma (VVEL®) teknolojisi sunar. Nissan’ın saf performans araçı için geliştirdiği motor boş vitesten 7,500 devir / dakika redline kadar kanınızdaki adrenalini sürekli tavan seviyede tutar.

Kontrolün tamamen sizde olduğu 6 manuel vites, manuel şanzıman, sizin tepkimelşerinizde aynı hızda çalışarak tüm vites geçişlerinde mükemmel performans sağlar.

Tercihiniz Otomatik vites olursa 7 ileri vitesli otomatik şanzıman, en yüksek hızlarda gelişmiş verimlilik ve sessiz seyir Sunar. Ayrıca manuel Kullanıma geçiş ve otomatik kalpli ivme için geniş bir yelpazede dişli yayımı sunar.

Araç dış tasarımda olduğu kadar kokpit kısmında da saf performans aracı olduğunu belli eden niteliklere sahiptir. Üç göstergenin ikonik bir seti, gösterge tablosunun tepesinden şöförle yüzleşir. Voltmetreye, yağ basıncına ve zamana üçgeninde performans aracından anlık kontrol edilmesi gereken verileri her zaman önünüzde tutar.

Saf performans aracı olsa da Nissan 370Z Coupe lüks bir aracın tüm multimedya özelliklerinide içinde barındırır. Aracınız daha koltuğa oturmadan akıllı cihazınızla bağlantı sağlamıştır bile. Mevcut bir Bluetooth® Eller Serbest Telefon Sistemi, uyumlu bir cep telefonunuza bir torbaya veya bagaja gömülmüş olsa dahi cevap verir. Aramaları almak veya arkadaşlarınızı aramak için direksiyon simidindeki bir düğmeye basmanız yeterlidir.

Nissan 370Z Coupe Amerika Fiyat Listesi

Nissan 370Z Coupe Modelleri Nissan 370Z Fiyatları
Nissan 370Z Coupe $29.990
Nissan 370Z Sport Coupe $33.570
Nissan 370Z Sport Tech Coupe $37.070
Nissan 370Z Touring Coupe $37.970
Nissan 370Z Nizmo Coupe $41.990
Nissan 370Z Nizmo Tech Coupe $45.490

Nissan 370Z Coupe henüz Türkiyeye gelip gelmeyeceği belli değil. Ama ülkemizde bu tazr saf kan performans araçları sevenlerin sayısıda hiç az değil bu sebeple Nissan kanalıyla olmasada bazı özel firmaların bu safkan aracı ithal etmeleri mümkün olabilir. Tabi Fiyata Yüksek orana ÖTV ve KDV’nin ekleneceğini belirtmemiz gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir