2017 Renault Trezor Özellikleri

Renault Trezor gerçek anlamıyla geleceğin otomobili. 2016 Paris otomobil fuarında sergilenen Trezor tam anlamıyla görenleri çarpıyor. Çift koltuklu benzersiz tasarımı olan Renault Trezor’un kapısı yok. Çünkü üstten tek parça bütün halinde açılıyor.  Aracın kokpitinde kırmızı tasarım hakim OLED bilgi ekranından aracın tüm dinamiklerini kumanda edebiliyorsunuz.  Otonom sürüşün tasarlandığı ve uygun yollarda sürücüsüz araç özelliklerini devreye alabileceğiniz teknolojide Renault Trevorda göze çarpan başlıca özellikler arasında.

Renault Trezor Tutku ve adrenalinin hayal gücüyle perçinleştiği bir araç. Renault’ya göre motor, arka tekerleklere 350 beygir gücü ve 280 pound-feet tork gönderiyor ve Trezor’u dört saniyeden daha kısa bir sürede 0’dan100 km/saat hıza çıkarıyor. Trezor, ön ve arka boru şeklinde çelik çerçevelerle karbon fiber yolcu hücresi kullanıyor; bu da 1,600 kiloya (3,527 pound) kadar ağırlık tutmanıza yardımcı oluyor.

%100 Elektrikli olan Renault Trezor 2 güçlü akü kapasitesine sahip. Bunlardan biri önde biride arkada konumlandırılarak extra dengelemde sahlanmış. Yerden Yükseklik 25cm. Aracın Gövde ve cam tasarımı %10 Karbondan yapılmış. Multi-Sense teknolojisi ile Renault Trezor 3 tip sürüş sunuyor. Neutral, Sport ve Self Drive,  Self Drive yani otonom sürücüsüz sürüş modunda bilgilendirmelerde  aktif oluyor. bu modda resimlere bakabilir, film seyredebilir. Kısacası siz ne isterseniz onu yapabilirsiniz.  Yarının aracına hazır olun.

İstanbul Autoshow Renault Trezor İncelemesi için Lütfen Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir