2018 Kia Picanto X-Line Fiyat ve Özellikleri

Kia kompakt araç segmentindeki Kia Picanto, 2018’de karşımıza Kia Picanto X-Line versiyonu ile geliyor. Kia Picanto X-Line Özellikleri SUV ve Crossover tarzına yakınlaşıyor. Kia Picanto X-Line Fiyat Listesi, mevcut Kia Picanto modellerinden ayrılacak.  

Kia Picanto X-Line Kia’nın en küçük otomobil Picanto’nun çekiciliğini Crosspver, SUV tarzı ile birleştiriyor. Yeni Kia Picanto X-Line standart Picanto 15 mm’den daha yüksek, kontrast renk seçenekleri ve yükseltilmiş zemin yüksekliği bu şekilde ön plana çıkartılmış. Yeni geliştirilen Kia’nın 1.0 litrelik T-GDI (turboşarjlı benzinli doğrudan enjeksiyon) motorundan güç alan X-Line, Şimdiye kadar geliştirilen en güçlü Picanto versiyonu.

Yeni Kia Picanto X-Line, Kia’nın üç silindirli 1.0 litrelik T-GDI motoruyla güç sağlıyor. Şimdiye kadar yalnızca cee’d model ailesi ve yeni Rio’da mevcut olan hafif, kompakt yeni motor ilk kez bir Picanto modelinde kullanıldı. Kia Picanto X-Line Yüksek verimlilik ve düşük emisyon ile doğaya’da saygılı.

Ayrıca yeni T-GDI motorunun hafif doğası, Kia Picanto X-Line’nın sürüş tarz ve performansınıda direkt etkiliyor. Ön aks üzerinde optimum ağırlık daha güçlü yine performans arttırıcı bir etken.  Yeni Kia Picanto X-Line1.0 litrelik T-GDI motor 4500 rpm’de 100 ps ve 1500 ila 4.000 rpm’de 172 Nm tork üretiyor Kia Picanto X-Line 0’dan 100km’ye 10.1 saniyede çıkıyor. Yeni motor, 4,5 l / 100 km kapasiteye ve 104 g / km CO2 emisyonlarına (birlikte, Yeni Avrupa Sürüş Çevrimi) sahiptir.

Yeni 1.0 litrelik T-GDI motoru aynı performans ve güç ve tork çıkışı ile spor esintili Picanto GT-Line’a tanıtılıyor.

Kia Picanto X-Line Dış ve İç dizayn, Teknoloji Özellikleri

Kia Picanto X-Line,  16″ alüminyum alaşım jantlar, alüminyum pedallar, gündüz farları ve sis lambaları, köpekbalığı yüzgeçli anten ve anahtarsız giriş özelliklerine sahiptir.  Geniş 7″ ‘kayan’ dokunmatik ekranlı HMI (insan-makine arabirimi), 3B haritalı navigasyona ve tam akıllı telefon entegrasyonu için Apple CarPlay ™ ve Android Auto ™ ‘ya sahiptir. X-Line modellerinde arkadan görünüşlü park kamerası ve kablosuz akıllı telefon şarj cihazı ve USB portu da mevcuttur. Picanto GT Line gibi, Picanto X-Line standart olarak sportif bir D-kesim direksiyon ile donatılmıştır.

Yeni Picanto, AHSS (Advanced High Strength Steel) gövde yapısı ve altı standart hava yastığı (ön, ön yan ve perde hava yastıkları) ve opsiyonel bir diz hava yastığı bulunan Kia’nın en güvenilir A segmentli otomobilidir. Elektronik stabilite kontrolü (ESC) özelliğine sahip standart fitli Araç İstikrar Yönetimi (VSM) gibi frenleme ve virajlarda kararlılığı sağlamak için etkin güvenlik özellikleri de bulunmaktadır. Buna ek olarak, yeni Picanto, kentsel çevredeki güvenliğin arttırılması için uygulanan anahtar bir teknolojiyle Otonom Acil Durum Frenlemesi (AEB) ile birlikte sunulmaktadır.

Kia Picanto X-Line Fiyat

Frankfurt Otomativ Fuarında Özellikleri göz kamaştıracak Kia Picanto X-Line Fiyat Listesi Henüz Açıklanmadı.  Kia Picanto’nun mevcut model fiyat listesi kampanyalı olarak 66.400 TL’den 61.900TL indirimle satılıyor. 2017’nin son çeyreğinde satışa sunulacak Kia Picanto X-Line fiyatları son çeyrekte netlik kazanacak.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir