2018 Mercedes X Serisi Pick Up Özellikleri Bugun Tanıtılacak

Mercedes Pick Up segmentinde Mercedes X Serisi ile büyük bir atak yapacak.  Özellikle Pick Up’ların Ticari araç segmentinde olması yüksek motor ve beygir gücüne karşın  Aynı özellikteki SUV’lere oranla uygun fiyatlı Pick Uplarda gitgide Lüks segmente doğru kaymaya başlıyor. Mercedes bu açığı iyi yakalayarak Bugun itibarei ile Mercedes X Pick Up serisinin lansmanını yapıyor.

daha önceden bilgi verdiğimiz üzere İşveçte tanıtımı gerçekleştirilen Mercedes Concept X-Class yükksek performanslı üst düzey bir SUV’den farksız bir araç. Concept artık seri üretime geçerek Lğks bir Pick Up beklentisinde olanların ihtiyaçlarını karşılayacak. Mercedex X serisi konsept araçtaki kadar güçlü olacakmı saatler içinde öğreneceğiz.

Mercedes-Benz dinamizmini ortaya koyacak Mercedes X Pick Serisi ön tampon, genişletilmiş tekerlek yuvaları ile agresif bir yapıya sahip olacak gözüküyor.

Mercedes’in yeni Pick-up’ı farklı  donanım ve  motor tercihleriyle satışa çıkacak diye tahmin ediliyor. Mercedes X Pick-Up Cape Town’da yapılacak lansman ile tüm dünyaya aynı anda tanıtılacak. Konsept modelde  Üst model, V6 dizel motoru ve sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC ile tahrik edilmekteydi. Mercedes X Pick-Up’ın Güçlü devirea sahip motoru yolda ve arazide yüksek sürüş dinamiği sunacak gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir