Geotech Bisiklet Ne Malı?

0 Comments

Geotech nasil marka?

Geotech, bisiklet, bisiklet giyimi ve bisiklet aksesuarları konusunda üretim yapan bir markadır. Bir çok ülkeye de İhracat yapan Geotech bugün dünyanın en büyük markaları ile rekabet etmektedir. Ayrıca Geotech Bikes, Türkiye’ de bisiklete öncülük eden Delta Bisiklet markalarından en önemlisi ve en özelidir.

Ghost bisiklet nerede üretiliyor?

Avrupa standartlarında üretilen ve birçok dünya markası kalitesinde olan Geotech kuşkusuz Türkiye’nin gurur kaynağıdır. Türkiye’de montajı yapılan Geotech dünyanın en büyük bisiklet fuarlarından olan Euro Bike ve IFMA fuarlarında Türkiye’yi temsil eden tek firma olmuştur.

Cheroke bisiklet ne malı?

Soru: cheroke hangi ülkenin? Cevap: Merhaba Tüm parçalar Çin ve Taıwan dan geliyor. Türkiyede montajı yapılıyor. Montajı burada yapıldığı için Türk Malı diyebiliriz.

Orbea bisiklet ne malı?

İspanya’nın en büyük bisiklet üreticisi olan Orbea, Prana Dağıtım aracılığıyla 2014 yılında Türk bisiklet pazarına heyecan katmaya kararlı görünüyor.

Geotech nerede üretiliyor?

Delta Bisiklet tarafından Tayvanlı Mosso firmasından ithal edilen parçaların montajı Türkiye’de yapılarak üretilen Geotech markalı bisikletler İstanbul, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde kendi mağazalar zinciri ve geniş bir bayi ağıyla satılmaktadır.

Salcano hangi ülkeye ait?

SALCANO Bisiklet ve Motorsiklet, Salko Bisiklet adıyla, 1975 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kuruldu. Salko Bisiklet SALCANO markası adı altında 16.000 m2 kapalı alanda Bisiklet ve Motorsiklet üretimini sürdürmektedir.

You might be interested:  Soru: Bisiklet Kargosu Ne Kadar Tutar?

Peugeot bisiklet hangi ülkenin?

Menşei, Norveç olmasından ötürü zor iklim koşulları ürünleri aşırı zorladığı için DBS’yi en çok satan, kaliteli bir bisiklet markası haline getirmiştir.

Mito bisiklet nerede üretiliyor?

NO:14/1 ARNAVUTKÖY – ARNAVUTKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE.

Cenix bisiklet nerede üretiliyor?

1997′ yılında ASLAN KARDEŞLER Firması adı altında çeşitli bisiklet üretici firmaları ile yaptığımız iş birlikleri ve yerli üretim bisikletlerimizi Ankara da kaliteyi uygun fiyata sunmak ile başlayan bu yolculuğumuzda,2013 yılında bisiklette bir marka olmayı hedefleyerek CENİX markasının patenti alınarak ve sonrasında

Dahon nerede üretiliyor?

Dahon Inc. Amerika merkezlidir. Firma Çin, Tayvan ve Bulgaristan’da üretim yapmaktadır.

Corelli nasıl marka?

Öncelikle Corelli bisiklet aluminyum kadro imal etmesi sebebiyle ülkemizde emsali olmayan bir markadır. Corelli bisikletlerin kadroları bisiklette en sık kullanılan alaşım olan 6061 kullanılarak imal edilmektedir. Bu alaşım hem hafif hem de dayanıklı bir alaşımdır.

Delta Bisiklet kimin?

Delta Bisiklet ‘in kurucularından Gökcan Baydar ise bisikleti psikolojik olarak insanlara en çok katkıyı sağlayacak yaşam yöntemi olarak açıklıyor; “ Bisiklet, ülkemizde çoğunlukla gezi aracı olarak görülüyor, halbuki bisikletin çok fonksiyonu var” diyen Gökcan Baydar, bisikletin gündelik yaşamda insan üzerinde oluşan

Btwin hangi ülke?

B’Twin, 1976 yılında kurulan Decathlon Group’un bünyesindeki bisiklet ve yedek parçaları markasıdır. Btwin markalı bisikletler Asya ve Avrupa’da birçok üretici tarafından üretilmektedir.

Kron marka bisiklet ne malı?

Kron, 1963 yılında kurulan Efor & Öz Efor bünyesindeki Dağ, Şehir, Yol, Katlanabilir ve Çocuk Bisikletleri markasıdır. Efor & Öz Efor bisiklet, bisiklet yedek parça ve bisiklet aksesuarları toptan ve perakende satışı yapan yerli sermayeli firmadır.

Raleigh bisiklet ne malı?

Raleigh Birleşik Krallık, Nottingham orijinli bisiklet markası. Dünyanın en eski bisiklet üreticisi markalardan bir tanesidir.