Isbike Bisiklet Kiralama Nasıl Yapılır?

0 Comments

Ispark tan bisiklet kiralama nasıl yapılır?

Bisikletlerden yararlanmak için ayrıca Abonelik Sistemine dahil olmak. Güzergahta yer alan İSPARK merkezlerinden sözleşme imzalayarak abone olabilirsiniz. Abonelik kartı da bir nevi kredi kartı gibi oluyor ve içine belli miktar para yükletiyorsunuz.

Belediye bisiklet kiralama ne kadar?

ÜCRET TARİFESİ NE KADAR? İlk yarım saatin ücretsiz olduğu İSBİKE’ta, standart ve yıllık üyeliğiniz varsa yani İSBİKE abone kartı sahibiyseniz ilk 30 dakika ücretsiz, 60 dk’ya kadar 2,5 TL, 60-120 dk. arası 4 TL, 120-180 dk. arası 6 TL, 3 saat ve üzeri kullanımda ise her saat 4 TL olarak ücretlendirilecek.

Tekirdağ bisiklet kiralama nasıl yapılır?

Bisiklet severler Tekirdağ sahil ve Değirmenaltı Mahallesi’nde yer alan istasyonlardan sisteme yapılacak kayıtın ardından abonman kartı veya kredi kartı ile bisiklet kiralayabilecek.

Malatya bisiklet Kiralama nasıl yapılır?

Bisikletlerin kredi kartı veya ” Malatya Kart” kullanılarak kiralanabildiğini aktaran Tamgacı, şöyle devam etti: “Bisikletler, bilgisayar entegreli kilit sistemine okutulan kartlarla alınıp, kullanılabiliyor.

Ispark bisiklet kiralama ne kadar?

İki yıl içerisinde yeni hatlarla birlikte bisiklet sayısı 3 bine çıkartılacak. Bisiklet severler ISBIKE abone kartı alarak yada kredi kartı ile 0-60 dk. arası 2,5 TL, 60-120 dk. arası 4 TL, 120-180 dk. arası 6 TL, 3 saat ve üzeri kullanımda her saat 4 TL olarak bisiklet kiralayabiliyorlar.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Bisiklet Dinamosu Nasıl Elektrik Üretir?

Isbike nasıl teslim edilir?

– Kiralamanın ilk 5 dakikası içinde yerine bıraktığınız veya değiştirdiğiniz bisikletlerden ücret tahsil edilmez. – Bisikletler teslim edilmek istendiğinde herhangi bir İSBIKE istasyonuna / kiosk’una giderek bisikletler teslim edilebilir. – Bisikletlerin doğru bir şekilde teslim edildiğinden emin olunmalıdır.

Akıllı Bisiklet Sistemi kaç para?

Saatlik Ücreti 1.5 TL ‘dir. Her gün ilk kullanımınızın ilk 30 dakikası ücretsizdir.

Belediye bisikletleri nasıl kullanılır?

Kullanmaya Başla. Uygulamadan bisiklet adedini seç, Tek Kullanımlık Şifreni al. Şifreyi park ünitesindeki tuşlar aracılığıyla “Giriş + Şifre + Giriş” tuşuna basıp güvenle bisiklet kirala.

Akıllı bisiklet sistemi nedir?

Akıllı Bisiklet Sistemleri Nedir? Birçok metropolde bisiklet severlere alternatif ulaşım olarak hizmet veren teknolojik veri tabanı ile desteklenerek bisiklet taşıma zorunluğunu ortadan kaldıran ve kentteki ulaşım ağına entegre olabilen sürdürülebilir bisiklet paylaşım sistemidir.

Marmaris Belediyesi bisiklet kiralama nasıl yapılır?

Herhangi bir abonelik işlemi yapmadan kredi kartı bilgilerinizi girerek kiralama yapabilirsiniz.

  1. Bisiklet kiralama terminalinde “ bisiklet kirala” butonuna basınız.
  2. Sözleşmeyi onaylayınız.
  3. Kredi kartı ile kiralama seçeneğini seçiniz.
  4. Kiralamak istediğiniz bisiklet sayısını seçiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi bisiklet kiralama nasıl?

Şehrimizde 550 kilometre tanımlı bisiklet yolu bulunmaktadır. Konya genelinde 80 noktada bulunan bisiklet kiralama istasyonundan kredi kartı ya da Elkart ile bisiklet kiralanabilmektedir. Kiralanan bisiklet aynı istasyona veya farklı bir istasyona teslim edilebilmektedir.

Antbis bisiklet nasıl kiralanır?

Kent kart ile; adınıza tanımlı kişiselleştirilmiş olan 18 yaş üzeri kent kartlar ile bisiklet kirala menüsünden antbis üyelik hesabı oluşturabilir. Kent kartınızdaki bakiyeyi antbis hesabınıza aktarabilir ve tek kullanımlık şifre alarak kiralama yapabilirsiniz.

Mabis nasıl kullanılır?

Eğer kartlı üyeyseniz, bisiklet duraklarından herhangi birine gidip, bisikletin bağlı olduğu ünitede bulunan kart okutma ekranına kartınızı okutup, şifrenizi girerek bisikleti otomatik olarak teslim alabilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Bisiklet 28 Jant Ne Demek?

Isbike nerelerde var?

Beykoz’dan Pendik tersane girişine kadar, Ümraniye ve Kurtköy bölgeleri de dâhil Anadolu yakasında 118, Avrupa yakasında ise Büyükçekmece’den Sarıyer sahiline kadar, Gaziosmanpaşa ve Zeytinburnu da dâhil olmak üzere 143, toplamda ise 261 durak ve 2700 bisiklet ile İstanbul’un dört bir yanında İSBIKE Bisiklet Paylaşım

Bisim karti nasil kullanilir?

ÜYE KARTI İLE (Hızlı ve kolay) Sürekli yeşil ışık yanan bisikletin bulunduğu park ünitesine kartınızı okutup şifrenizi giriniz ve giriş tuşuna basınız., yeşil ışık yanıp sönmeye başlayınca bisikletinizi önce ileri itip sonra geri çekerek teslim alınız. Kullanıma ait bilgiler cep telefonunuza kısa mesaj ile gönderilir.