Okuyucular soruyor: Whistle Bisiklet Nasıl?

0 Comments

Whistle bisiklet hangi ülke?

Ünlü italyan markası Whistle Bikes’ın Türkiye ayağı olan Whistle, Accell Bisiklet markasının italyan menşeili bisiklet markası atılımlarından bir diğeri olarak göze çarpmakta.

Whistle nasıl bir marka?

Whistle, profesyonel sporculardan, sadece günlük hayatında veya hobi olarak bisiklet kullanan insanlara kadar bütün bisiklet kullanıcılarının her segmentte maksimum performansı uygun bir fiyatla elde edebilmesi ilkesi ile yola çıkmış bir bisiklet markasıdır.

Whistle bisiklet nedir?

Whistle Bisiklet, maceracı ruhların, yüksek teknolojisiyle birleşmesinden doğdu. Whistle ile teknolojinin size sunduğu özgürlük hissi, sınırsız bir mutluluğa dönüşüyor. Yüksek performans ve dayanıklılık için en iyi malzemelerle üretilen Whistle bisikletler, size maksimum performans ve maksimum dayanıklılık sağlıyor.

Ghost bisiklet ne malı?

Ghost 1993 yılında Almanya’da küçük bir atölye olarak yola çıkarken herhalde kimsenin aklında bu kadar uzağa gidilebileceği yoktu. Arka arkaya gelen dizayn ödülleri ve piyasada bir çok profesyonel bisikletçinin dikkatini… Lapierre, estetiğin ve güzelliğin yansıması olarak değerlendirilen bisikletler üretir.

Kron bisiklet hangi ülkeye ait?

Kron markalı ürünleri Tayvan’da üretilirken montajı Türkiye’de yapılmaktadır.

En iyi bisiklet markası nedir?

1- En iyi Bisiklet Markalarında 1 Numara: Kron! Ürünlerini “ bisikletin bir ulaşım aracı değil de hayat tarzı olduğu” düşüncesi ile üreten firma, trekking bisikletleri, şehir bisikletleri, çocuk bisikletleri gibi birçok türde en iyi bisiklet markaları arasında üretim yapıyor.

XLC nerede üretiliyor?

Manisa’da 25 yıllık geçmişi olan bu fabrika 201 1 yılında Hollandalı Accell Grup bünyesine dahil oluyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Elektrikli Bisiklet Nasil Sarj Edilir?

Scott hangi ülkenin malı?

Scott markalı ürünler Tayvan’da üretiliyor ve montajı Türkiye’de yapılıyor.

Lapierre hangi ülkenin?

Tüm modelleri Fransa’da tasarlanan Lapierre, halen Fransız pazarında üst seviye bisiklet segmentinde lider konumdadır. Türkiye pazarında da Yol Bisikleti modelleri ile yer alan Lapierre, modelleri ile Türkiye yollarında her yıl daha fazla karşılaşmaktan mutluyuz.

Btwin hangi ülke?

B’Twin, 1976 yılında kurulan Decathlon Group’un bünyesindeki bisiklet ve yedek parçaları markasıdır. Btwin markalı bisikletler Asya ve Avrupa’da birçok üretici tarafından üretilmektedir.

Geotech bisiklet ne malı?

Geotech, bisiklet, bisiklet giyimi ve bisiklet aksesuarları konusunda üretim yapan bir markadır. Türkiye pazarının yanısıra yurt dışında da faaliyet göstermekte ve bisikletin dünya devi markaları ile aynı pazarda rekabet etmektedir.