Sedan Arabaya Bisiklet Taşıma Aparatı Nasıl Takılır?

0 Comments

Bisiklet taşıma aparatı güvenli mi?

Özetlemek gerekirse, Bisiklet taşıyıcılar aracınıza zarar vermeyecek tüm donanıma sahiptir. kurulum ve kullanım klavuzlarında yazılanlara uyularak kullanılması durumunda güvenli ve rahat bir taşıma yapabilirsiniz.

Bisiklet askı aparatı ne işe yarar?

Bisiklet taşıma aparatları, koltukları katlama veya bisikletinizi sökme zahmetine girmeden bisikletinizi aracınızda taşımanın en rahat ve güvenli yoludur.

Bisiklet taşıma aparatı kaç bisiklet taşır?

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Her türlü araca uygundur. 2 bisiklete ve 30 kg a kadar bisiklet taşıyabilmektedir.

Decathlon bisiklet taşıyıcı nasıl takılır?

Bisikleti aparata takmak için de kancalara oturtmalısınız. Aparat üzerinde 15 ila 45 derece arası eğimi bulunan iki bar yer alıyor. Bisikleti iki elle kaldırın ve barların ucundaki kancalara geçirdikten sonra kaydırın. Ardından güvenlik kilidini takın.

Otobüste bisiklet nasıl taşınır?

Bisikletimi Askıdan Nasıl Alırım?

  1. Otobüsten ineceğiniz zaman ön kapıya yaklaşın, şoföre bisikletinizi alacağınızı bildirin ve ön kapıdan çıkış yapın.
  2. Bisikletinizi sabitleyen kolu açın ve bisikletinizi alın.
  3. Eğer bisiklet taşıma aparatı tamamen boş ise aparatın tutamağını sıkıp aparatı kaldırın ve kapatın.

Bisiklet taşıyıcı nedir?

Bisiklet taşıma aparatı, bisikletlerin araçlara bağlanarak uzun mesafelere kolayca taşınması için tasarlanan ürünlerdir. Çocuklar ve yetişkinler için bisiklet büyük bir tutku olabilir. Bisikletlerinizi gideceğiniz yerlere de götürmek için bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Bisiklet taşıma aparatı nedir?

Bisiklet taşıyıcılar aynı zamanda bisiklet taşıma aparatı olarak da adlandırılır. Bisikletinizi bir yerden başka bir yere taşıma problemini ortadan kaldıran bu aparat sayesinde ister şehir içindeki alanlarda isteseniz şehirden uzak doğa ile iç içe ortamlarda bisiklet sürme keyfinizi rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

You might be interested:  Sedona Bisiklet Hangi Ülkenin?

24 Jant bisiklet kaç yaş için?

En Uygun Boyutlarda Bisiklete Sahip Olabilirsiniz 24 inçlik bisikletler, genellikle 8, 9 ve 10 yaşındaki çocuklarınız için en uygun olanıdır. Çocuğunuz 8, 9 veya 10 yaşındayken 24 inçlik bir bisikletle başlarsa, 11 veya 12 yaşına ulaşana kadar mevcut bisikletini kullanmaya devam edebilir.