Sık sorulan: Izmir Sahil Bisiklet Nasil Kiralama?

0 Comments

Izmir bisiklet kiralama ne kadar?

01-11-2019 tarihinden itibaren bisiklet kiralama ücreti her saat için 3.5 TL’dir. 03-06-2020 tarihinden itibaren tandem bisiklet kiralama ücreti her saat için 5 TL’dir. Bisim üye kartı ile kiralamada herhangi bir depozito işlemi bulunmamaktadır.

Belediye bisikleti nasıl kiralanır?

Kullanmaya Başla. Uygulamadan bisiklet adedini seç, Tek Kullanımlık Şifreni al. Şifreyi park ünitesindeki tuşlar aracılığıyla “Giriş + Şifre + Giriş” tuşuna basıp güvenle bisiklet kirala.

Bisim kart kaç bisiklet kiralanır?

Miniklere müjde: Her BİSİM istasyonuna iki çocuk bisikleti!

Bisim kart kaç para?

Kiralık bisiklet sistemine üye olabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Üye kartı başvurusu sırasında yanınızda kimliğinizin bulunması gerekmektedir. Üye kart bedeli 5 TL ‘dir.

Bisim bisiklet nasil teslim edilir?

Sürekli yeşil ışık yanan bisikletin bulunduğu park ünitesine kartınızı okutup şifrenizi giriniz ve giriş tuşuna basınız., yeşil ışık yanıp sönmeye başlayınca bisikletinizi önce ileri itip sonra geri çekerek teslim alınız. Kullanıma ait bilgiler cep telefonunuza kısa mesaj ile gönderilir.

Bisiklet kiralama ne kadar?

Bisiklet Kiralama Ücretleri: Rental prices:

  • Saatlik Bisiklet Kiralama Ücreti: 15 TL 1 Hour: 15 TL.
  • Tam Gün Bisiklet Kiralama Ücreti: 75 TL Full day: 75 TL.
  • Haftalık Bisiklet Kiralama Ücreti: 375 TL Weekly: 375 TL.
You might be interested:  Hangi Bisiklet Kadrosu Daha Iyi?

Isbike nasıl?

İSBİKE ‘ta bisiklet kiralama üç aşamadan oluşuyor: Kirala, sür ve teslim et. Bu kartla bisikletleri temin ediyorsunuz. Ayrıca abone olmadan yapılan kredi kartı ile saatlik kiralamada, ilk bedel olarak 50 TL provizyon ücreti alınıyor ve her kiralamada ilk 1 saat için 4.50 TL ücret bu miktardan kesiliyor.

Aile bisikleti nasıl kiralanır?

İstanbulkart İle Bisiklet Kiralamak Çok Kolay Maltepe Sahil’in ardından önümüzdeki ay Avcılar Sahil’de de “ aile bisikletleri ” hizmet vermeye başlayacak. Aile bisikletleri 1 saatliğine kiralanıyor. 1 saatlik kiralama bedeli ise 10 TL. Ödemeler İstanbulkart ile yapılıyor.

Marmaris Belediyesi bisiklet kiralama nasıl yapılır?

Herhangi bir abonelik işlemi yapmadan kredi kartı bilgilerinizi girerek kiralama yapabilirsiniz.

  1. Bisiklet kiralama terminalinde “ bisiklet kirala” butonuna basınız.
  2. Sözleşmeyi onaylayınız.
  3. Kredi kartı ile kiralama seçeneğini seçiniz.
  4. Kiralamak istediğiniz bisiklet sayısını seçiniz.

Sahilde bisiklet kiralama ne kadar?

ÜCRET TARİFESİ NE KADAR? İlk yarım saatin ücretsiz olduğu İSBİKE’ta, standart ve yıllık üyeliğiniz varsa yani İSBİKE abone kartı sahibiyseniz ilk 30 dakika ücretsiz, 60 dk’ya kadar 2,5 TL, 60-120 dk. arası 4 TL, 120-180 dk. arası 6 TL, 3 saat ve üzeri kullanımda ise her saat 4 TL olarak ücretlendirilecek.

Bisim nereden doldurulur?

Bisim kartınıza kredi yükleme işlemlerini; Web sitemizden kredi kartı ile, Duraklarda bulunan kiosk cihazlarından kredi kartı ile, Konak İskele’de bulunan üye noktasından nakit olarak yapabilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi bisiklet kiralama nasıl?

Şehrimizde 550 kilometre tanımlı bisiklet yolu bulunmaktadır. Konya genelinde 80 noktada bulunan bisiklet kiralama istasyonundan kredi kartı ya da Elkart ile bisiklet kiralanabilmektedir. Kiralanan bisiklet aynı istasyona veya farklı bir istasyona teslim edilebilmektedir.

Konak iskele kaça kadar açık?

* Konak İskele çalışma saatleri: Salı 11:00 – 15:00 / 15:30 – 18:45. Çarşamba 11:00 – 15:00 / 15:30 – 18:45. Perşembe 11:00 – 15:00 / 15:30 – 18:45.

You might be interested:  Soru: Tc Sağlık Bakanlığı Bisiklet Nasıl Alınır?

KentBis kartı nereden alınır?

6 istasyonda yer alan bisikletleri kullanmak isteyen vatandaşların KentBis Akıllı Bisiklet Merkezi’nden KentBis kartını temin etmeleri yeterli. Vatandaşlar, Polis Evi Karşısı’nda yer alan KentBis Akıllı Bisiklet Merkezi’ne nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportlarını getirip, sözleşme imzalayarak kartlarını alabilecek.

Izmirimkart nereden alınır?

Havalimanında istasyondan ve 24 saat hizmet veren iki özel büfeden, kent içinde büfelerden kart alıp dolum yapılabilir. Kart alım ve dolum işlemi Şehirlerarası Otogarı’nda bulunan bir büfeden ve dolum otomatından yapılabilir.