Sık sorulan: Şahinbey Belediyesi Bisiklet Dağıtımı Ne Zamana Kadar?

0 Comments

Şahinbey Belediyesi bisiklet dağıtıyor mu?

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise toplamda 20 bin bisiklet dağıttıklarını vurgulayarak, “Gaziantep’imize 33 tane yeni tesisi kazandıran bakanlığımıza teşekkür ederim. Bugün de başarılı öğrencilerimize 10 bin daha bisiklet dağıtıyoruz” diye konuştu.

Şahinbey Belediyesi bisikleti kimlere veriyor?

Şahinbey Belediyesi, eğitim öğretim hayatı boyunca 6 takdir belgesi alan çocuklara bisiklet hediye ediyor.

Şahinbey Belediyesi bisiklet dağıtımı nerede?

Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nin yanı sıra Akkent Spor Köyü, Yaşar Torun Gençlik Merkezi, Kurban Baba Gençlik Merkezi, Karataş Kültür Merkezi, Selçuklu Gençlik Merkezi, Hasan Celal Güzel Gençlik Merkezi, Şahinbey Spor ve Eğitim Merkezi, Beydili Hatice Belgin Sosyal Tesisi, Selahaddin Eyyubi Sosyal Tesisi, Boyacı

Kaç takdire bisiklet alınır?

Ayrıca 6 takdir belgesi getiren öğrencilere ise bisiklet hediye ediyoruz. 20.000 başarılı öğrencimize kol saati hediye ediyoruz. Sizler de okulunuzda başarılı öğrenciler olduğunuz için yine kol saati hediye edeceğiz.

Sahinbey ayakkabi kimlere verilir?

Şahinbey Belediyesi karne hediyesi olarak ilçede yaşayan ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine 150.000 adet Slazenger markalı ayakkabı verecek.

Gaziantep Şahinbey tablet başvurusu nasıl yapılır?

Gaziantep ‘de yaşıyor ve ücretsiz tablet desteğinden yararlanmak istiyorsanız Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım ve Dayanışma Merkezi’ne başvurabilirsiniz. Ayrıca Gaziantep ‘de çocuklarınızın okuduğu okuldaki yöneticiyle yani okul müdürüyle görüşün.