Soru: Bisiklet Kartı Nasıl Çıkarılır?

0 Comments

Bisim kart çıkartma ne kadar?

Kiralık bisiklet sistemine üye olabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Üye kartı başvurusu sırasında yanınızda kimliğinizin bulunması gerekmektedir. Üye kart bedeli 5 TL ‘dir.

KentBis kartı nereden alınır?

6 istasyonda yer alan bisikletleri kullanmak isteyen vatandaşların KentBis Akıllı Bisiklet Merkezi’nden KentBis kartını temin etmeleri yeterli. Vatandaşlar, Polis Evi Karşısı’nda yer alan KentBis Akıllı Bisiklet Merkezi’ne nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportlarını getirip, sözleşme imzalayarak kartlarını alabilecek.

Bisim kartıyla kaç bisiklet alınır?

Miniklere müjde: Her BİSİM istasyonuna iki çocuk bisikleti!

Bisim kart nereden doldurulur?

Bisim kartınıza kredi yükleme işlemlerini; Web sitemizden kredi kartı ile, Duraklarda bulunan kiosk cihazlarından kredi kartı ile, Konak İskele’de bulunan üye noktasından nakit olarak yapabilirsiniz.

Bisim kart kaç günde gelir?

2. Sitemize üye olarak kredi kartı ile internetten alabilirsiniz. Kartınız 2- 4 gün içinde adresinize gönderilecektir.

KayBis kart nasil alinir?

Öncelikle KayBis Kart başvurusu için Kart38 İşlem Merkezi’ne şahsen giderek başvuruda bulununuz. Başvuru için aşağıdaki belgeleri yanınızda getirmeyi unutmayınız: – 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi veya TC. kimlik numarası yazılı olan ehliyet fotokopisi. – Sözleşme belgesi Kart38 İşlem Merkezi tarafından verilecektir.

Kayseri Otobüs kartı nereden alınır?

Kart38 kartı nereden temin edilir? Kart38 kartınızı şehrin ulaşım hatları üzerinde yer alan duraklara yakın noktalardaki Gişe, Bayi Dolum Noktaları (Kiosklar) ve bayilerimizden, Serçeönü Mah.Birkan Sok. No27/B Kocasinan / Kayseri adresinde bulunan Kart38 İşlem Merkezi’nden temin edebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Bisiklet Hangi Yollarda Sürülür?

Öğrenci kartı çıkarmak için ne gerekiyor?

Kart tesliminde istenen belgeler:

  • Üniversite öğrencileri için; öğrenci kimlik kartında dönem (2015-2016) belirtilmiş ise öğrenci kimlik kartı aslı ve fotokopisi, belirtilmemiş ise öğrenci belgesi aslı.
  • İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için; okullarından alacakları imzalı mühürlü öğrenci belgesi ASLI.

Mersin Akıllı bisiklet nasıl kiralanır?

Akıllı Bisiklet Mersin Sahilinde Projesi ile 5 istasyonda yer alan bisikletleri kullanmak isteyen vatandaşların yapması gerekenlerse çok kolay. Bisikletleri kiralayabilmek için vatandaşların KentBis Akıllı Bisiklet Merkezi’nden KentBis kartını temin etmeleri yeterli.

Sahilde bisiklet nasıl kiralanıyor?

İSBİKE mobil uygulama veya web sitesinden üyeliğinizi tamamladıktan sonra abonelik ücretini ve bakiye yüklemenizi yaparak tek şifre ile kolayca bisiklet kiralayabilirsiniz. Bisikleti kiraladıktan sonra keyfini çıkarabilirsiniz.

Mersin kent kart nereden alabilirim?

Vatandaşların konum itibari ile en kolay ulaşabilecekleri yerlerden birisi olan Ulu Camii’nin doğu tarafında yer alan Kentkart irtibat bürosunda da vatandaşlar hem kişiselleştirilmiş indirimli seyahat kartlarını alabiliyor hem de dolum yaptırabiliyor.

Izmir Bisim kaç TL?

01-11-2019 tarihinden itibaren bisiklet kiralama ücreti her saat için 3.5 TL ‘dir. 03-06-2020 tarihinden itibaren tandem bisiklet kiralama ücreti her saat için 5 TL ‘dir. Bisim üye kartı ile kiralamada herhangi bir depozito işlemi bulunmamaktadır.

Belediye bisikleti nasıl kiralanır?

Kullanmaya Başla. Uygulamadan bisiklet adedini seç, Tek Kullanımlık Şifreni al. Şifreyi park ünitesindeki tuşlar aracılığıyla “Giriş + Şifre + Giriş” tuşuna basıp güvenle bisiklet kirala.

Izmirimkart nereden alınır?

Havalimanında istasyondan ve 24 saat hizmet veren iki özel büfeden, kent içinde büfelerden kart alıp dolum yapılabilir. Kart alım ve dolum işlemi Şehirlerarası Otogarı’nda bulunan bir büfeden ve dolum otomatından yapılabilir.